Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Nowe Miasto Lubawskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Nowym Miascie Lubawskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP staje się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Łada z silnikiem na olej napędowy, aczkolwiek część ta psuje się, z czym poradzić może sobie regeneracja filtrów DPF w pracowni pod Nowym Miastem Lubawskim. Znanemu producentowi Łada nie byłoby możliwe osiągnięcie potrzebnych do spełnienia limitów ilości produkowanych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych FAP. Filtry DPF FAP działają w nieprzeciętnie skomplikowanym środowisku pracy, a więc w wydechu, co jest powodem, że dochodzi do spadku możliwości podzespołu. Łada to pojazdy, które cieszą się uznaniem na całym świecie, jednakże zmagają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. Duża część pojazdów osobowych w Nowym Miascie Lubawskim to samochody z silnikiem CRD posiadające zamontowany filtr DPF, który potrzebuje odnawiania. Zazwyczaj bolączką, z którą biedzą się samochody osobowe i ciężarowe wytwórcy Łada, w większości wypadków, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą filtr DPF. Nowe Miasto Lubawskie jest jednym z ośrodków, jakie dotyka problem w związku, z dużym procentem szkodliwych zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Nowego Miasta Lubawskiego, czemu znana marka Łada próbuje, przeciwdziałać, z pomocą katalizatorów samochodowych. Katalizatory SCR zbudowane są z ceramiki, i korpusu z metalu, co sprawia, że katalizatory wypełniają się i konieczna jest regeneracja, zalecamy warsztat z Nowego Miasta Lubawskiego. Świadczone usługi takie jak naprawa katalizatorów oraz regeneracja FAP dla aut Łada, wyszukać można w panelu po prawej, oraz w warsztatowym laboratorium w Nowym Miascie Lubawskim. Odnajdź mechanika, który zajmuje się Łada w Nowym Miascie Lubawskim, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Nowym Miascie Lubawskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Nowym Miascie Lubawskim 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Nowym Miascie Lubawskim 320
Mycie katalizatora Łada w Nowym Miascie Lubawskim 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Nowym Miascie Lubawskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Nowym Miascie Lubawskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Nowym Miascie Lubawskim 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Nowym Miascie Lubawskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Nowym Miascie Lubawskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Nowym Miascie Lubawskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nowym Miascie Lubawskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Nowym Miascie Lubawskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nowe Miasto Lubawskie Łąki Miejskie Grunwaldzka NML01A 53.431099/19.589300 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer