Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Stary Sącz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Starym Sączu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach osobowych Łada z silnikiem samozapłonowym, ale moduł ten psuje się, z czym pomóc może naprawa katalizatorów w laboratorium warsztatu pod Starym Sączem. Katalizatory SCR utworzone są z ceramicznego wkładu, i korpusu z metalu, przez co filtry DPF FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, zalecamy usługi z Starego Sącza. Dobranie kompetentnego zakładu mechaniki samochodowej w Starym Sączu celującego w samochodach Łada może być nieproste, i jest mozolne. Auta wytwórcy Łada odznaczają się wybitnymi narzędziami w zagadnieniu obniżania poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin. Oprócz atrakcji dla będących przejazdem w Starym Sączu zlokalizować można warsztaty, trudniące się regeneracją filtrów cząstek stałych do pojazdów Łada. Zdobycie maksymalnych limitów poziomu emisji gazów spalinowych, dozwolonych przez normę emisji spalin, koniecznie wymaga niezawodnego katalizatora samochodowego. Aby uchronić się od problemów w pracy auta Łada, trzeba co pewien czas czyścić katalizator samochodowy, usługa jest dostępna w warsztacie pod Starego Sącza. Filtry FAP pracują w wyjątkowo trudnym środowisku pracy, to jest w wydechu, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek możliwości części. Ponieważ Łada, tak jak inni producenci wymaga do sprawnego działania sprawnych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też warto nadmienić, by w Starym Sączu przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr FAP. Zregenerowanie skuteczności składowych katalizatorów w Starym Sączu dla pojazdów Łada jest łatwe, bo nowa metoda regeneracji dotarła do Starego Sącza.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Starym Sączu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Starym Sączu 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Starym Sączu 320
Mycie katalizatora Łada w Starym Sączu 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Starym Sączu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Starym Sączu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Starym Sączu 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Starym Sączu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Starym Sączu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Starym Sączu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer