Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Alwernia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Alwerni

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Alwerni znajduje się szansa oczyszczania katalizatorów samochodowych do aut osobowych i ciężarowych Lamborghini z przyczyny bytności mechanika z Alwerni. Znanej korporacji Lamborghini nie udałoby się wytwarzanie niezbędnych do spełnienia limitów emisji spalin, bez zastosowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Mnóstwo aut w Alwerni to auta z silnikiem CiTD mające zamontowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który dopomina się oczyszczania. Katalizatory samochodowe działają w bardzo obciążonym środowisku pracy, a konkretnie za kolektorem spalin, co sprawia, że po czasie następuje spadek osiągów podzespołu. FAP-y złożone są ze skomplikowanej ceramiki, a także metalowego korpusu, przez co filtry cząstek stałych wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, rekomendujemy pracownię w Alwerni. Dobór właściwego zakładu w Alwerni specjalizującego się w pojazdach osobowych Lamborghini może dostarczyć kłopotów, a także jest czasochłonne. Ażeby uchronić się od problemów przy prowadzeniu pojazdu Lamborghini, trzeba niekiedy wyczyścić katalizator samochodowy, jest to możliwe w laboratorium warsztatu pod Alwerni. Lamborghini to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się sławą na terenie całego kraju, jednakże stykają się z problemami z katalizatorami SCR. Tabela z cenami mycia filtrów cząstek stałych DPF pochodzących z Lamborghini dla Alwerni zamieszczono na dole, należy sprawdzić na tamtej liście, ceny za wykonanie płukania katalizatorów. Odnajdź swój zakład mechaniki, który zajmuje się Lamborghini w Alwerni, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Alwerni

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Alwerni 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Alwerni 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Alwerni 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Alwerni 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Alwerni 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Alwerni 1490
Wycinanie filtra DPF Lamborghini, usuwanie filtra DPF Lamborghini w Alwerni 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Lamborghini w Alwerni 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Alwerni

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Alwerni z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Lamborghini

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Lamborghini w Alwerni wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Alwernia Cupel Marii Skłodowskiej-Curie ALW02MP 50.065868/19.542450 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer