Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Jastarnia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Jastarni

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Jastarnia odznacza się obecnością mechanika posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z myciem katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych i ciężarowych firmy Baojun. Pojazdy osobowe i ciężarowe ze stajni Baojun odznaczają się nadzwyczajnymi rozwiązaniami technologicznymi w sferze spadku zawartości emitowanych spalin. Prócz rozrywek dla wizytujących pod Jastarnią zlokalizować można warsztaty, zajmujące się regeneracją DPF do aut Baojun. Główną usterką, z którą borykają się diesle znanego koncernu Baojun, zwykle, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony sadzą filtr DPF. Znanej marce Baojun niemożliwe byłoby wytwarzanie koniecznych do spełnienia górnych pułapów ilości produkowanych spalin, bez zastosowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Zdobycie górnych pułapów ilości produkowanych cząstek stałych, dopuszczalnych przez normę EURO, potrzebuje przygotowanego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Jastarnia jest jednym z centrów, które dotyka kłopot mający związek, z dużym odsetkiem emitowanych przez auta zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Jastarni, czemu marka Baojun stara się, przeciwstawiać się, dzięki obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Baojun to pojazdy, jakie cieszą się sławą na terenie całej Polski, mimo to biedzą się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Z racji tego, że Baojun, zupełnie jak inni producenci koniecznie wymaga do sprawnego działania sprawnych katalizatorów samochodowych zalecamy w Jastarni zadbać o DPF. Odnajdź swój warsztat, który naprawia samochody marki Baojun w Jastarni, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Jastarni

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Jastarni 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Jastarni 398
Mycie katalizatora Baojun w Jastarni 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Jastarni 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Jastarni 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Jastarni 1490
Wycinanie filtra FAP Baojun, usuwanie filtra FAP Baojun w Jastarni 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Baojun w Jastarni 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Jastarni

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Jastarni z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Jastarni wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jastarnia Ścieżka przyrodnicza: Torfowe Kłyle JST01N 54.707809/18.652229 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer