Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Kock

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Kocku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kock wyróżnia się z powodu mechanika trudniącego się płukaniem katalizatorów samochodowych do pojazdów znanej marki Baojun. Samochody osobowe i ciężarowe znanej marki Baojun charakteryzują się bardzo dobrymi rozwiązaniami w zakresie zmniejszenia emisji gazów wydechowych. Filtry cząstek stałych stworzone są ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowej osłony, przez co FAP-y wypełniają się i konieczna jest naprawa, polecamy zatem usługi z Kocka. Odzyskanie górnych pułapów emisji gazów wydechowych, zgodnych z EURO 4, wymaga sprawnie pracującego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Kock jest jednym z miast, które mają problem w związku, z ilością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu Kocka, czemu koncern Baojun dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z filtrów cząstek stałych FAP. Baojun to samochody osobowe i ciężarowe, które cieszą się sławą na terenie całej Polski, lecz borykają się ze strapieniem z filtrami FAP. Często źródłem zatkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, znanej marki Baojun, zdarza się inna usterka, jeden z nich to: uszkodzony układ doładowania. Oprócz atrakcji dla podróżnych w Kocku odnaleźć można laboratoria warsztatowe, parające się naprawą katalizatorów SCR do pojazdów Baojun. Odtworzenie niezawodności elementów filtrów cząstek stałych FAP w Kocku dla marki Baojun jest bezproblemowe, bo nowa technologia regeneracji dotarła do Kocka. Cennik usług regeneracji filtrów cząstek stałych FAP wymontowanych z Baojun dla Kocka znajduje się poniżej tego tekstu, można przeglądnąć w tamtym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi płukania DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Kocku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Kocku 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Kocku 398
Mycie katalizatora Baojun w Kocku 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Kocku 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Kocku 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Kocku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Baojun, usuwanie filtra cząstek stałych Baojun w Kocku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Baojun w Kocku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Kocku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Kocku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Kocku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kock Zaklik Józefa Piłsudskiego KCK01A 51.641689/22.447269 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer