Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Lipsko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Lipsku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Filtr DPF FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach osobowych Baojun z silnikiem samozapłonowym, aczkolwiek komponent ten dotykają usterki, czemu podołać może naprawa filtrów DPF w pracowni pod Lipskiem. Oprócz niespodzianek dla podróżnych w Lipsku znaleźć można zakłady, parające się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do aut osobowych i ciężarowych Baojun. Wyszukanie profesjonalnego mechanika w Lipsku specjalizującego się w samochodach osobowych Baojun może dostarczyć kłopotów, i jest pracochłonne. Aby uchronić się przed dużą ilością trudności z eksploatacją samochodu Baojun, potrzeba co pewien czas wyczyścić filtr cząstek stałych, usługa jest dostępna w pracowni warsztatu pod Lipska. Niemało samochodów w Lipsku to samochody z silnikiem Di-D posiadające zamontowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który potrzebuje oczyszczania. Samochody osobowe i ciężarowe firmy Baojun chlubią się wzorcowymi mechanizmami pracy w zakresie obniżenia poziomu emisji gazów wydechowych. Uzyskanie maksymalnych limitów zawartości emitowanych zanieczyszczeń, dopuszczalnych według normy emisji spalin, koniecznie potrzebuje przygotowanego filtra FAP. Najczęściej w przypadku powodem uszkodzenia filtra cząstek stałych DPF, z logo Baojun, bywa inne wybrakowanie, możliwą przyczyną jest: uszkodzenie sterownika silnika. Przywrócenie wydajności elementów filtrów DPF w Lipsku dla pojazdów Baojun jest łatwe, dlatego, że regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała trafić do Lipska. Namierz swój zakład mechaniki, który naprawi Twój samochód marki Baojun w Lipsku, przy użyciu wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Lipsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Lipsku 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Lipsku 398
Mycie katalizatora Baojun w Lipsku 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Lipsku 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Lipsku 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Lipsku 1490
Wycinanie katalizatora SCR Baojun, usuwanie katalizatora SCR Baojun w Lipsku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Baojun w Lipsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Lipsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Lipsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Lipsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lipsko Osiedle domków jednorodzinnych Solecka I Cicha LIO01N 51.159611/21.649240 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer