Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Rabka-Zdrój

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Rabce-Zdroju

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Rabce-Zdroju jest opcja odnawiania elementów filtrów DPF do aut osobowych Baojun z przyczyny bytności warsztatowego laboratorium z Rabki-Zdroju. Filtry cząstek stałych trudnią się pracą w niezwykle ciężkich warunkach pracy, a konkretnie w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że po czasie dochodzi do utraty osiągów urządzenia. Dobranie specjalistycznego zakładu w Rabce-Zdroju wyprofilowanego w samochodach osobowych Baojun może dostarczyć problemów, oraz jest długotrwałe. Baojun to osobowe i ciężarowe diesle, które są popularne na całym świecie, ale walczą ze strapieniem z filtrami FAP. Prócz rozrywek dla przyjezdnych w Rabce-Zdroju odszukać można warsztaty, parające się naprawą katalizatorów do samochodów Baojun. Rabka-Zdrój należy do miast, które mają problem powiązany, z dużą zawartością szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu marka Baojun próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Katalizatory składają się z ceramicznego wnętrza, a także korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry DPF wypełniają się i konieczna jest naprawa, zalecamy firmę pod Rabką-Zdrojem. Zazwyczaj sprawcą zaczopowania katalizatora, marki Baojun, staje się inny mankament, na przykład: niewłaściwa praca sterownika silnika. Tabela z cenami odnawiania katalizatorów od Baojun dla Rabki-Zdroju umieszczono w poniższej sekcji, powinno być można wyszukać w tamtej tabeli, jaka jest cena za wykonanie usługi płukania FAP. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów SCR czy płukanie katalizatorów dla aut producenta Baojun, znaleźć można w panelu po prawej, czy w laboratorium warsztatu w Rabce-Zdroju.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Rabce-Zdroju

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Rabce-Zdroju 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Rabce-Zdroju 398
Mycie katalizatora Baojun w Rabce-Zdroju 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Rabce-Zdroju 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Rabce-Zdroju 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Rabce-Zdroju 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Rabce-Zdroju 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Baojun w Rabce-Zdroju 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Rabce-Zdroju

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer