Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Bentley, Tuliszków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Bentley w Tuliszkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Katalizator SCR zmienia się w standard w autach osobowych Bentley z silnikiem napędzanym ropą, lecz komponent ten dotykają usterki, co może rozwiązać naprawa katalizatorów w warsztacie mechaniki samochodowej pod Tuliszkowem. Bentley to pojazdy, które są słynne na terenie całego świata, jednak walczą z problemami z katalizatorami. Auta znanej firmy Bentley mogą się pochwalić nadzwyczajnymi mechanizmami w temacie zmniejszania ilości produkowanych zanieczyszczeń. Duża część pojazdów osobowych w Tuliszkowie to pojazdy z silnikiem CRDi posiadające filtr cząstek stałych, który dopomina się regenerowania. Tuliszków należy do ośrodków, które biją na alarm powiązany, z dużym procentem emitowanych zanieczyszczeń w atmosferze, czemu koncern Bentley stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności katalizatorów samochodowych. Nierzadko sprawcą zdławionego filtra cząstek stałych FAP, spod skrzydeł Bentley, trafia się inny problem, czego przykładem może być: nieszczelne turbo. Zdobycie maksymalnych wartości zawartości produkowanych zanieczyszczeń, dozwolonych przez normę EURO, koniecznie wymaga funkcjonującego FAP-a. Oprócz atrakcji turystycznych w Tuliszkowie znaleźć można pracownie, zajmujące się płukaniem FAP do pojazdów Bentley. Z racji tego, że Bentley, równorzędnie jak inne samochody domaga się do sprawnej pracy działających filtrów cząstek stałych DPF dlatego też warto wspomnieć, by w Tuliszkowie zadbać o filtr DPF FAP. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów samochodowych jak też regeneracja DPF dla samochodów producenta Bentley, wyszukać można w panelu po prawej, jak też w pracowni warsztatu w Tuliszkowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Bentley w Tuliszkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Bentley w Tuliszkowie 320
Regeneracja filtra FAP Bentley w Tuliszkowie 320
Mycie katalizatora Bentley w Tuliszkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Bentley w Tuliszkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Bentley w Tuliszkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Bentley w Tuliszkowie 1490
Wycinanie filtra DPF Bentley, usuwanie filtra DPF Bentley w Tuliszkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Bentley w Tuliszkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Bentley w Tuliszkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Tuliszkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Bentley

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Bentley w Tuliszkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Tuliszków Piaski Marii Skłodowskiej-Curie TUL02N 52.078602/18.286520 Wyszukaj
Tuliszków Piaski Kasztelana Zaremby TUL01N 52.078442/18.298830 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer