Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Dongfeng, Koziegłowy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Dongfeng w Koziegłowach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Katalizator staje się standardem w autach Dongfeng z silnikiem samozapłonowym, jednakowoż element ten dotykają usterki, w czym poradzić może czyszczenie FAP w warsztacie pod Koziegłowami. Filtry cząstek stałych funkcjonują w niewiarygodnie zanieczyszczonych warunkach, czyli w rurze wydechowej, w wyniku czego po czasie następuje spadek osiągów części. Niemało aut w Koziegłowach to samochody z silnikiem D-4D wyposażone w filtr DPF FAP, który musi się oddawać do odnawiania. Słynnemu producentowi Dongfeng nie byłoby możliwe wyprodukowanie wymaganych do spełnienia górnych osiągów produkcji gazów wydechowych, bez instalacji filtrów DPF. Prócz atrakcji dla będących przejazdem w Koziegłowach znaleźć można warsztaty samochodowe, zajmujące się regeneracją katalizatorów do samochodów Dongfeng. Koziegłowy należy do ośrodków, które dotyka kłopot w związku, z dużą zawartością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w przestrzeni powietrznej Koziegłów, czemu marka Dongfeng dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, za sprawą obecności katalizatorów. Zwykłą usterką, z jaką zmagają się samochody z symbolem Dongfeng, w szczególności, kiedy w aucie pracuje silnik diesla, jest zabrudzony sadzą filtr cząstek stałych DPF FAP. Samochody korporacji Dongfeng mogą się poszczycić dobrymi narzędziami w zakresie obniżenia poziomu produkcji gazów spalinowych. Tabela z cennikiem regeneracji reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami z Dongfeng dla Koziegłów umieszczono w dolnej części strony, można porównać tam, ile zapłacić będzie trzeba za usługi czyszczenia filtrów cząstek stałych. Ulepszenie niezawodności właściwości filtrów DPF w Koziegłowach dla aut producenta Dongfeng jest prawdopodobne, bowiem regeneracja hydrochemiczna zawędrowała do Koziegłów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Dongfeng w Koziegłowach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Dongfeng w Koziegłowach 320
Regeneracja filtra FAP Dongfeng w Koziegłowach 320
Mycie katalizatora Dongfeng w Koziegłowach 320
Płukanie katalizatora SCR Dongfeng w Koziegłowach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Dongfeng w Koziegłowach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Dongfeng w Koziegłowach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Dongfeng, usuwanie katalizatora SCR Dongfeng w Koziegłowach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Dongfeng w Koziegłowach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Dongfeng w Koziegłowach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Koziegłowach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Dongfeng

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Dongfeng w Koziegłowach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Koziegłowy Pomykacz Kościelna KOG01G 50.598171/19.163750 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer