Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Żarki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Żarkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Żarkach pojawiła się możliwość czyszczenia filtrów cząstek stałych FAP/DPF do pojazdów osobowych Hino Motors z racji obecności laboratorium warsztatu samochodowego z Żarek. Standardową niedoskonałością, z jaką zmagają się samochody z symbolem Hino Motors, w szczególności, wyposażone w silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr cząstek stałych. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych pod Żarki znaleźć można laboratoria, parające się płukaniem DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Hino Motors. Zwykle powodem zapchanego katalizatora, znanego koncernu Hino Motors, trafia się inna wada, czego przykładem może być: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Diesle wytwórcy Hino Motors znamionują się wybitnymi technologiami w zakresie spadku zawartości produkowanych gazów wydechowych. Filtry DPF działają w niezwykle ciężkim środowisku, to jest w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że następuje spadek parametrów urządzenia. Słynnej firmie Hino Motors mogłoby nie powieść się generowanie niezbędnych do spełnienia górnych osiągów poziomu produkcji cząstek stałych, bez instalacji filtrów FAP. Żarki należy do centrów, które dotyka problem powiązany, z dużym procentem wyemitowanych cząstek stałych w miejskiej atmosferze, czemu marka Hino Motors próbuje, przeciwstawiać się, za pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych lub regeneracja DPF FAP dla pojazdów marki Hino Motors, odszukać można w panelu bocznym naszej strony, lub w warsztatowym laboratorium w Żarkach. Lista cenowa oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP od Hino Motors dla Żarek wstawiono na dole, nie ma przeszkód, by wyszukać w tamtym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi płukania FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Żarkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Żarkach 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Żarkach 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Żarkach 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Żarkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Żarkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Żarkach 1490
Wycinanie filtra DPF Hino Motors, usuwanie filtra DPF Hino Motors w Żarkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Żarkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Żarkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Żarkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Żarkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Żarki Olesiów Strażacka ZRI01N 50.623360/19.366859 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer