Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Cedynia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Cedyni

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Holden (HSV) z silnikiem napędzanym ropą, jednakże komponent ten psuje się, czemu podołać może regeneracja filtrów FAP w pracowni pod Cedynią. Znanej korporacji Holden (HSV) nie udałoby się wyprodukowanie koniecznych do spełnienia limitów zawartości produkowanych gazów spalinowych, bez skorzystania z filtrów FAP. Oprócz atrakcji dla będących przejazdem pod Cedynią odszukać można warsztaty, parające się płukaniem DPF do aut Holden (HSV). Cedynia jest jednym z miast, które dotyka kłopot mający związek, z dużym odsetkiem emitowanych zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Cedynie, czemu marka Holden (HSV) usiłuje, przeciwdziałać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych. Typową bolączką, z którą biedzą się osobowe i ciężarowe diesle znanego koncernu Holden (HSV), zwłaszcza, wykorzystujące silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony DPF. Holden (HSV) to auta, które cieszą się renomą na terenie całego kraju, ale walczą ze strapieniem z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Aby uniknąć komplikacji z użytkowaniem diesla Holden (HSV), trzeba okresami przedmuchać FAP, usługa jest świadczona w pracowni warsztatu pod Cedynie. Zwykle przyczyną przytkanego katalizatora, znanego koncernu Holden (HSV), trafia się inna usterka, możliwą przyczyną jest: uszkodzona turbosprężarka. Zrewaloryzowanie niezawodności właściwości filtrów FAP w Cedyni dla aut marki Holden (HSV) jest ogólnodostępne, ponieważ regeneracja metodą wodną zawędrowała do Cedynie. Usługi, między innymi czyszczenie DPF jak też regeneracja DPF FAP dla aut producenta Holden (HSV), można odszukać w panelu bocznym, jak też w laboratorium warsztatu w Cedyni.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Cedyni

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Cedyni 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Cedyni 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Cedyni 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Cedyni 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Cedyni 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Cedyni 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Cedyni 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Cedyni 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Cedyni

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Cedyni z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Cedyni wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Cedynia Żychliniec Bolesława Chrobrego CED01A 52.877762/14.203780 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer