Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Góra

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Górze

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR staje się standardem w samochodach Holden (HSV) z silnikiem diesla, choć część tę dotykają usterki, co może rozwiązać czyszczenie katalizatorów w warsztatowym laboratorium pod Górą. Odzyskanie maksymalnych wartości produkcji zanieczyszczeń, poprawnych dla normy EURO 4, domaga się działającego DPF-a. Nierzadko słabością, na jaką narażone są pojazdy z symbolem Holden (HSV), zwykle, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest zapchany katalizator. Odszukanie specjalistycznego warsztatu w Górze przodującego w samochodach Holden (HSV) może przysporzyć problemów, jak również jest czasochłonne. Holden (HSV) to auta, jakie cieszą się uznaniem na terenie całej Polski, mimo to stykają się z problemami z katalizatorami SCR. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanej firmy Holden (HSV) chlubią się wyjątkowymi rozwiązaniami w kwestii zredukowania zawartości emitowanych gazów wydechowych. DPF-y zmontowane są z ceramiki, i korpusu z metalu, przez co filtry DPF zapychają się sadzą i konieczna jest regeneracja, zachwalamy tym samym warsztat w Górze. Sporo pojazdów osobowych w Górze to auta z silnikiem wysokoprężnym wyposażone w katalizator, który dopomina się płukania. Odzyskanie możliwości składowych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Górze dla samochodów marki Holden (HSV) jest prawdopodobne, albowiem regeneracja wodna przybyła do Góry. Zlokalizuj swój warsztat samochodowy, który pomoże z Holden (HSV) w Górze, dzięki wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Górze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Górze 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Górze 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Górze 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Górze 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Górze 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Górze 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Górze 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Górze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Górze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Górze z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Górze wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Góra Aleja Jagiellonów GOA01N 51.986488/21.213909 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer