Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Kleczew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Kleczewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kleczewie pojawiła się sposobność regenerowania filtrów FAP do samochodów osobowych Holden (HSV) z powodu funkcjonowania laboratorium warsztatu samochodowego z Kleczewa. By uchronić się od problemów z eksploatacją samochodu Holden (HSV), wypada okresowo przedmuchać filtr DPF FAP, udostępniono taką usługę w warsztacie samochodowym pod Kleczewa. Oprócz rozrywek dla podróżnych pod Kleczewem znaleźć można laboratoria, zajmujące się czyszczeniem DPF do aut osobowych Holden (HSV). Często niedoskonałością, jaka dotyka samochody osobowe i ciężarowe znanej marki Holden (HSV), szczególnie, gdy wykorzystywany jest silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator SCR. Katalizatory samochodowe składają się z ceramiki, i korpusu z metalu, z tego też powodu filtry DPF wypełniają się i konieczna jest naprawa, zalecamy zatem warsztat z Kleczewa. Pojazdy osobowe i ciężarowe marki Holden (HSV) chlubią się wyjątkowymi narzędziami w zakresie redukowania zawartości emitowanych gazów wydechowych. Zdobycie wartości produkcji gazów wydechowych, zgodnych z EURO 6, koniecznie wymaga działającego sprawnie filtra FAP. Korporacji Holden (HSV) mogłoby nie powieść się zachowanie wymaganych maksymalnych pułapów produkcji cząstek stałych, bez montowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Odzyskanie skuteczności części filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Kleczewie dla aut producenta Holden (HSV) jest łatwe, albowiem regeneracja hydrotermiczna zdołała trafić do Kleczewa. Dlatego że Holden (HSV), tak jak inni producenci potrzebuje do właściwego funkcjonowania działających filtrów cząstek stałych FAP zalecamy w Kleczewie zwrócić uwagę na filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Kleczewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Kleczewie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Kleczewie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Kleczewie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Kleczewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Kleczewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Kleczewie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Kleczewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Kleczewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Kleczewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kleczewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Kleczewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kleczew 11 Listopada KLC02N 52.365280/18.184311 Wyszukaj
Kleczew 3 Maja POP-KLC3 52.363380/18.186489 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer