Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Koronowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Koronowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Koronowie pojawiła się szansa odnawiania filtrów DPF do pojazdów Holden (HSV) z przyczyny obecności warsztatu z Koronowa. Dobranie kompetentnego warsztatu w Koronowie przodującego w autach Holden (HSV) może przysporzyć trudności, oraz jest żmudne. Koronowo należy do ośrodków, jakie biją na alarm w związku, z dużym odsetkiem smogu nad głowami mieszkańców Koronowa, czemu znana marka Holden (HSV) próbuje, zapobiegać, korzystając z filtrów DPF/FAP. Standardową bolączką, z którą męczą się pojazdy osobowe i ciężarowe z symbolem Holden (HSV), zazwyczaj, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą filtr DPF. Osiągnięcie maksymalnych pułapów zawartości emitowanych spalin, identycznych z normą emisji spalin EURO, potrzebuje funkcjonującego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Filtry cząstek stałych pracują w bardzo obciążonym środowisku, a mianowicie w układzie wydechowym, co sprawia, że po czasie następuje utrata właściwości części. Często przyczyną uszkodzenia filtra cząstek stałych DPF, spod skrzydeł Holden (HSV), staje się inny defekt, na przykład: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Filtry cząstek stałych stworzone są z ceramicznego wkładu, i metalowego korpusu, co wywołuje, że katalizatory zaczopowują się i wymagają czyszczenia, polecamy zatem usługi z Koronowa. Dlatego że Holden (HSV), równorzędnie jak inne pojazdy koniecznie wymaga do sprawnej pracy nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych zalecamy, żeby w Koronowie wziąć pod skrzydła katalizator. Lista cenowa naprawy reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami marki Holden (HSV) dla Koronowa wstawiliśmy w dolnej części strony, można znaleźć w tamtym cenniku, jaka jest cena za wykonanie naprawy filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Koronowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Koronowie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Koronowie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Koronowie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Koronowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Koronowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Koronowie 1490
Wycinanie katalizatora Holden (HSV), usuwanie katalizatora Holden (HSV) w Koronowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Koronowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Koronowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Koronowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Koronowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Koronowo Osiedle Dworcowa Plac Zwycięstwa POP-KRN3 53.314491/17.936489 Wyszukaj
Koronowo Osiedle 600-lecia Wincentego Witosa KRW01N 53.310001/17.941820 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer