Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Opole Lubelskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Opolu Lubelskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Opole Lubelskie znane jest z warsztatowego laboratorium zajmującego się regenerowaniem filtrów do pojazdów osobowych i ciężarowych marki Holden (HSV). By uchronić się od utrudnień podczas prowadzenia samochodu Holden (HSV), wypada okazjonalnie przeczyścić DPF, udostępniono taką usługę w pracowni warsztatu pod Opola Lubelskiego. Słynnej marce Holden (HSV) nie powiodłoby się wytwarzanie koniecznych do spełnienia pułapów poziomu emisji spalin, bez montażu filtrów DPF. Klasyczną słabością, z którą borykają się pojazdy osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Holden (HSV), w szczególności, wyposażone w silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony sadzą filtr DPF FAP. Auta osobowe i ciężarowe firmy Holden (HSV) charakteryzują się kapitalnymi narzędziami w sprawie zredukowania poziomu emisji gazów wydechowych. Filtry FAP działają w niewiarygodnie zanieczyszczonym środowisku pracy, to jest za kolektorem spalin, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty parametrów podzespołu. Holden (HSV) to samochody osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się sławą na terenie całego kraju, lecz borykają się z kwestią z filtrami cząstek stałych. Opole Lubelskie jest jednym z ośrodków, które mają problem związany, z dużą zawartością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze, czemu słynna marka Holden (HSV) próbuje, przeciwdziałać, korzystając z katalizatorów samochodowych. Usługi takie jak czyszczenie FAP albo płukanie DPF dla aut producenta Holden (HSV), znaleźć można po prawej stronie, albo w laboratorium w Opolu Lubelskim. Lista cenowa oczyszczania filtrów cząstek stałych DPF od Holden (HSV) dla Opola Lubelskiego ulokowaliśmy pod zdjęciem, da się przeglądnąć na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za usługi płukania FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Opolu Lubelskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Opolu Lubelskim 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Opolu Lubelskim 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Opolu Lubelskim 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Opolu Lubelskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Opolu Lubelskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Opolu Lubelskim 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Holden (HSV), usuwanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Opolu Lubelskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Holden (HSV) w Opolu Lubelskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Opolu Lubelskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Opolu Lubelskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Opolu Lubelskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Opole Lubelskie Lubelska OLB246 50.642429/17.991570 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer