Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Bojanowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Bojanowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Bojanowie jest możliwość odnawiania elementów filtrów cząstek stałych do pojazdów Infiniti z przyczyny bytności mechanika z Bojanowa. Stajni Infiniti nie byłoby możliwe zdobycie niezbędnych górnych limitów ilości produkowanych gazów wydechowych, bez instalacji filtrów FAP. Infiniti to auta, które są słynne na całym świecie, jednakże stykają się z problemami z filtrami DPF. Dobór profesjonalnego zakładu mechaniki w Bojanowie wyspecjalizowanego w samochodach Infiniti może być nieproste, oraz jest pracochłonne. DPF-y składają się z ceramicznego wnętrza, i metalowej osłony, co sprawia, że katalizatory samochodowe zapychają się i potrzebna jest naprawa, zalecamy współpracę z Bojanowem. By uchronić się od komplikacji z pracą samochodu Infiniti, należy okresowo wyczyścić filtr DPF FAP, usługa jest świadczona w pracowni warsztatu pod Bojanowa. Uzyskanie wartości poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych dla EURO 5, wymaga sprawnie pracującego DPF-a. Auta spod znaku Infiniti mogą się pochwalić znakomitymi aparaturami w temacie spadku poziomu emisji zanieczyszczonych spalin. Z racji tego, że Infiniti, niczym inni producenci koniecznie wymaga do sprawnej pracy nienaruszonych filtrów cząstek stałych dlatego też zalecamy, żeby w Bojanowie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr FAP. Ulepszenie skuteczności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych DPF w Bojanowie dla samochodów marki Infiniti jest bezproblemowe, ponieważ nowa metoda regeneracji trafiła do Bojanowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Bojanowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Bojanowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Bojanowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Bojanowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Bojanowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Bojanowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Bojanowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Bojanowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Bojanowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Bojanowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bojanowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Bojanowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bojanowo Osada Pierwsza Henryka Dąbrowskiego BOJ02N 51.704552/16.746700 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer