Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Choroszcz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Choroszczy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Choroszczy istnieje sposobność oczyszczania filtrów DPF do pojazdów osobowych Infiniti z racji pracy laboratorium warsztatu samochodowego z Choroszczy. Infiniti to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się renomą w całym kraju, ale zmagają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Katalizatory złożone są ze skomplikowanego wkładu, i korpusu z metalu, co wywołuje, że DPF-y wypełniają się i wymagają naprawy, polecamy warsztat z Choroszczy. Auta osobowe i ciężarowe wytwórcy Infiniti cechują się bardzo dobrymi mechanizmami w zagadnieniu redukowania produkcji gazów spalinowych. Filtry DPF FAP pracują w nadzwyczaj ciężkim środowisku pracy, a więc w rurze wydechowej, co wywołuje, że następuje spadek osiągów części. Słynnemu producentowi Infiniti nie powiodłoby się wytworzenie potrzebnych do spełnienia wartości zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów DPF/FAP. Generowanie maksymalnych pułapów emisji gazów wydechowych, zgodnych z normą emisji spalin EURO 5, wymaga przygotowanego filtra DPF. Oprócz atrakcji dla podróżnych pod Choroszczą odszukać można laboratoria warsztatowe, parające się płukaniem DPF do pojazdów osobowych Infiniti. Tabela z cenami mycia katalizatorów dla Infiniti dla Choroszczy zamieściliśmy w dolnej części strony, trzeba zweryfikować w tym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za usługi regeneracji DPF FAP. Odtworzenie niezawodności części filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Choroszczy dla samochodów marki Infiniti jest łatwe, albowiem regeneracja wodna zdołała przybyć do Choroszczy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Choroszczy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Choroszczy 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Choroszczy 320
Mycie katalizatora Infiniti w Choroszczy 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Choroszczy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Choroszczy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Choroszczy 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Choroszczy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Choroszczy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Choroszczy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Choroszczy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Choroszczy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Choroszcz Osiedle Wichrowe Wzgórze Powstania Styczniowego CRS556 53.148682/22.987289 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer