Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Dobrzyniewo Fabryczne

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Dobrzyniewie Fabrycznym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Dobrzyniewo Fabryczne słynne jest z powodu warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z przywracaniem sprawności filtrów FAP do aut osobowych i ciężarowych znanego koncernu Infiniti. Stajni Infiniti niemożliwe byłoby wytwarzanie koniecznych do spełnienia górnych limitów zawartości produkowanych spalin, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych DPF. Dobrzyniewo Fabryczne jest jednym z centrów, jakie napotykają problem mający związek, z zawartością tlenków azotu NOx w miejskiej atmosferze, czemu słynny koncern Infiniti usiłuje, zapobiegać, ze wsparciem katalizatorów. Katalizatory SCR operują w bardzo ciężkim środowisku pracy, a dokładnie za kolektorem spalin, co sprawia, że następuje utrata parametrów podzespołu. Ażeby zabezpieczyć się od przykrości w pracy auta Infiniti, potrzeba okresowo przedmuchać katalizator SCR, jest to udostępnione w warsztacie samochodowym pod Dobrzyniewa Fabrycznego. Filtry cząstek stałych DPF FAP stworzone są ze skomplikowanego wkładu, oraz metalowej osłony, co wywołuje, że katalizatory zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, zalecamy zatem współpracę z Dobrzyniewem Fabrycznym. Nagminnie przyczyną zapchanego filtra FAP, wytwórcy Infiniti, staje się inny mankament, na przykład: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Oprócz rozrywek dla będących przejazdem w Dobrzyniewie Fabrycznym znaleźć można zakłady, parające się regeneracją DPF do aut osobowych i ciężarowych Infiniti. Lista cen regenerowania filtrów FAP dedykowanych do Infiniti dla Dobrzyniewa Fabrycznego umieściliśmy pod zdjęciem, nie ma przeszkód, by przeglądnąć w tamtym cenniku, ile trzeba zapłacić za świadczone usługi płukania DPF FAP. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów samochodowych oraz regeneracja katalizatorów dla aut marki Infiniti, zlokalizować można na stronie, oraz w warsztacie samochodowym w Dobrzyniewie Fabrycznym.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Dobrzyniewie Fabrycznym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Dobrzyniewie Fabrycznym 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Dobrzyniewie Fabrycznym 320
Mycie katalizatora Infiniti w Dobrzyniewie Fabrycznym 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Dobrzyniewie Fabrycznym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Dobrzyniewie Fabrycznym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Dobrzyniewie Fabrycznym 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Dobrzyniewie Fabrycznym 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Dobrzyniewie Fabrycznym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Dobrzyniewie Fabrycznym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer