Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Dzierzgoń

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Dzierzgoniu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Dzierzgoń odznacza się obecnością mechanika zajmującego się myciem filtrów FAP do aut osobowych znanej marki Infiniti. Wyszukanie fachowego mechanika samochodowego w Dzierzgoniu wyspecjalizowanego w autach osobowych Infiniti może być niełatwe, oraz jest pracochłonne. Znanemu producentowi Infiniti niemożliwe byłoby utrzymanie niezbędnych maksymalnych wyników poziomu emisji gazów spalinowych, bez montażu reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Filtry cząstek stałych składają się z ceramicznego wnętrza, i osłony z metalu, co wywołuje, że katalizatory samochodowe zaczopowują się sadzą i konieczna jest naprawa, zalecamy współpracę z Dzierzgoniem. Z reguły źródłem zapchanego filtra cząstek stałych FAP, marki Infiniti, bywa inny mankament, na przykład: uszkodzenie sterownika silnika. Filtry DPF trudnią się pracą w wyjątkowo skomplikowanych warunkach pracy, to jest w rurze wydechowej, co sprawia, że następuje utrata parametrów podzespołu. Typową usterką, z jaką zmagają się osobowe i ciężarowe diesle marki Infiniti, zazwyczaj, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych. Infiniti to osobówki, które są znane w całym kraju, ale stykają się z utrudnieniami z filtrami DPF. Poprawienie możliwości składowych filtrów DPF w Dzierzgoniu dla aut producenta Infiniti jest możliwe do osiągnięcia, dlatego, że nowa technologia regeneracji zawędrowała do Dzierzgonia. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie DPF albo regeneracja DPF dla aut Infiniti, odszukać można w panelu bocznym, albo w warsztacie mechaniki samochodowej w Dzierzgoniu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Dzierzgoniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Dzierzgoniu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Dzierzgoniu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Dzierzgoniu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Dzierzgoniu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Dzierzgoniu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Dzierzgoniu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Dzierzgoniu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Dzierzgoniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Dzierzgoniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dzierzgoniu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Dzierzgoniu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dzierzgoń Słonko Plac Wolności DZE434 53.922710/19.346251 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer