Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Kępice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Kępicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kępice odznacza się obecnością mechanika posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawianiem filtrów FAP do aut osobowych firmy Infiniti. Katalizatory SCR zbudowane są z ceramicznego wkładu, jak również metalowego korpusu, przez co filtry DPF zaczopowują się i konieczne jest czyszczenie, rekomendujemy warsztat w Kępicach. Słynnej firmie Infiniti nie udało się osiągnięcie spodziewanych pułapów zawartości emitowanych cząstek stałych, bez zastosowania katalizatorów samochodowych. Kępice jest jednym z ośrodków, jakie mają problem powiązany, z dużą zawartością procentową emitowanych zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Kępic, czemu słynny producent Infiniti próbuje, przeciwdziałać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Nierzadko bolączką, jaka dotyka pojazdy osobowe i ciężarowe firmy Infiniti, w szczególności, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest zapchany sadzą DPF. Osobowe i ciężarowe diesle ze stajni Infiniti szczycą się dobrymi narzędziami w temacie redukowania produkcji cząstek stałych. Duża część samochodów w Kępicach to auta z silnikiem na ropę mające zainstalowany katalizator SCR, który nie może obejść się bez mycia. Bardzo często sprawcą uszkodzenia FAP-a, spod znaku Infiniti, trafia się inna usterka, za przykład może posłużyć: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Usługi takie jak czyszczenie filtrów cząstek stałych jak też płukanie katalizatorów dla aut producenta Infiniti, wyszukać można na naszej stronie internetowej, jak też w pracowni warsztatu w Kępicach. Odnowienie sprawności części filtrów DPF/FAP w Kępicach dla pojazdów producenta Infiniti jest możliwe do osiągnięcia, bo regeneracja hydrotermiczna zawędrowała do Kępic.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Kępicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Kępicach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Kępicach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Kępicach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Kępicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Kępicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Kępicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Kępicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Kępicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Kępicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Kępicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Kępicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kępice Generała Władysława Sikorskiego KEE01A 54.236198/16.890850 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer