Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Myślibórz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Myśliborzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Myśliborzu znajduje się sposobność regenerowania katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych Infiniti dzięki pracy pracowni warsztatu z Myśliborza. Infiniti to samochody, jakie cieszą się uznaniem w całym kraju, jednak biedzą się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych. Pojazdy z logo Infiniti odznaczają się wybitnymi sposobami w sferze spadku emisji cząstek stałych. Znalezienie kompetentnego warsztatu samochodowego w Myśliborzu przodującego w samochodach osobowych Infiniti może dostarczyć problemów, oraz jest mozolne. By uchronić się od trudności w pracy pojazdu Infiniti, trzeba okresowo przepłukać filtr FAP, jest to możliwe w laboratorium pod Myśliborza. Zazwyczaj usterką, jaka dotyka samochody z logo Infiniti, w szczególności, posiadające silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy filtr FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP złożone są z ceramicznego wnętrza, i metalowego korpusu, co wywołuje, że FAP-y zapychają się i potrzebują naprawy, zalecamy zatem warsztat w Myśliborzu. Firmie Infiniti nie udałoby się generowanie niezbędnych do zrealizowania osiągów emisji cząstek stałych, bez montażu katalizatorów samochodowych. Przywrócenie niezawodności części wchodzących w skład katalizatorów samochodowych w Myśliborzu dla pojazdów Infiniti jest możliwe, ponieważ regeneracja hydrochemiczna trafiła do Myśliborza. Tabela z cennikiem regenerowania katalizatorów samochodowych wymontowanych z Infiniti dla Myśliborza wstawiliśmy poniżej tego tekstu, można wyszukać w tamtym cenniku, koszt za usługi naprawy katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Myśliborzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Myśliborzu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Myśliborzu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Myśliborzu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Myśliborzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Myśliborzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Myśliborzu 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Myśliborzu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Myśliborzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Myśliborzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Myśliborzu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Myśliborzu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Myślibórz Zakęcie Łużycka MLB01A 52.923939/14.878130 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer