Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Stawiszyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Stawiszynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Stawiszynie wystąpiła opcja naprawy filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych Infiniti dzięki funkcjonowania laboratorium warsztatu samochodowego z Stawiszyna. Słynnej korporacji Infiniti mogłoby nie powieść się wytworzenie wymaganych do spełnienia maksymalnych limitów produkcji zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych FAP. Generowanie maksymalnych wyników zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO, koniecznie potrzebuje funkcjonującego FAP-a. FAP-y zbudowane są z ceramiki, oraz korpusu z metalu, z tego też powodu katalizatory zaczopowują się i konieczna jest regeneracja, polecamy zatem warsztat z Stawiszyna. Stawiszyn należy do ośrodków, jakie mają problem mający związek, z dużym odsetkiem emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze, czemu słynny koncern Infiniti usiłuje, przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów FAP. Auta wytwórcy Infiniti mogą się pochwalić wzorcowymi mechanizmami w dziedzinie ograniczania poziomu emisji gazów wydechowych. Dobór kompetentnego zakładu mechaniki w Stawiszynie przodującego w pojazdach osobowych Infiniti może dostarczyć kłopotów, i jest żmudne. Filtry FAP operują w nadzwyczaj ciężkim środowisku, a mianowicie w samochodowym wydechu, przez co po czasie dochodzi do utraty osiągów części. Ulepszenie kondycji właściwości katalizatorów samochodowych w Stawiszynie dla aut Infiniti jest dostępne, albowiem regeneracja hydrotermiczna zdołała przybyć do Stawiszyna. Gdyż Infiniti, zupełnie jak inne marki wymaga do nienagannej pracy kompletnych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też zalecamy, żeby w Stawiszynie przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Stawiszynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Stawiszynie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Stawiszynie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Stawiszynie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Stawiszynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Stawiszynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Stawiszynie 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Stawiszynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Stawiszynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Stawiszynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Stawiszynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Stawiszynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stawiszyn Szosa Pleszewska SAY01N 51.915401/18.108259 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer