Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Ciężkowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Ciężkowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Ciężkowice słynne jest z powodu warsztatu zajmującego się czyszczeniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do samochodów marki Isuzu. Isuzu to diesle, jakie cieszą się renomą w całej Europie i nie tylko, mimo to zmagają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Firmie Isuzu nie byłoby możliwe zdobycie koniecznych maksymalnych wartości emisji gazów spalinowych, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych DPF. Ażeby zabezpieczyć się od problemów z eksploatacją pojazdu Isuzu, trzeba okresami wyczyścić filtr FAP, możliwość taka istnieje w warsztacie pod Ciężkowic. Nierzadko niedoskonałością, jaka dotyka auta osobowe i ciężarowe z symbolem Isuzu, przede wszystkim, wyposażone w silnik diesla, jest brudny od sadzy katalizator samochodowy. Ciężkowice jest jednym z miast, które biją na alarm w związku, z dużą ilością produkowanych zanieczyszczeń w powietrzu Ciężkowic, czemu znana firma Isuzu próbuje, prewencyjnie zapobiegać, ze wsparciem filtrów FAP. Wyszukanie profesjonalnego warsztatu samochodowego w Ciężkowicach specjalizującego się w autach Isuzu może dostarczyć problemów, oraz jest pracochłonne. Standardowo podłożem zatkanego katalizatora samochodowego, marki Isuzu, trafia się inna wada, dla przykładu: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Ze względu fakt, że Isuzu, równorzędnie jak inne marki potrzebuje do sprawnego działania niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP/DPF warto wspomnieć, by w Ciężkowicach przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr DPF FAP. Zlokalizuj swój zakład, który naprawi Twój samochód marki Isuzu w Ciężkowicach, za pomocą wyszukiwarki po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Ciężkowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Ciężkowicach 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Ciężkowicach 320
Mycie katalizatora Isuzu w Ciężkowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Ciężkowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Ciężkowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Ciężkowicach 1490
Wycinanie katalizatora Isuzu, usuwanie katalizatora Isuzu w Ciężkowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Isuzu w Ciężkowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Ciężkowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ciężkowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Isuzu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Isuzu w Ciężkowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ciężkowice Miasto Świętego Floriana CIZ01G 49.785069/20.973339 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer