Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Garwolin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Garwolinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Garwolin wyróżnia się z powodu warsztatu trudniącego się przywracaniem sprawności katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych i ciężarowych korporacji Łada. FAP-y operują w niezwykle brudnych warunkach, to jest w układzie redukcji emisji spalin, co sprawia, że następuje utrata wyników urządzenia. DPF-y utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz korpusu z metalu, z tego też powodu DPF-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebują regeneracji, zachwalamy tym samym pracownię w Garwolinie. Pojazdy osobowe i ciężarowe spod znaku Łada szczycą się wyjątkowymi technologiami w kwestii obniżania ilości produkowanych cząstek stałych. Oprócz rozrywek dla wizytujących pod Garwolinem odnaleźć można warsztaty, zajmujące się płukaniem FAP do aut osobowych Łada. Znalezienie kompetentnego mechanika w Garwolinie specjalizującego się w autach Łada może przysporzyć problemów, oraz jest długotrwałe. By uchronić się przed dużą ilością przykrości przy prowadzeniu pojazdu Łada, przydaje się niekiedy przepalać katalizator samochodowy, jest to dostępne w pracowni warsztatu pod Garwolina. Garwolin jest jednym z centrów, które spotyka problem w związku, z dużym procentem emitowanych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu słynna marka Łada usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą obecności katalizatorów samochodowych. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów SCR i płukanie FAP dla marki Łada, można znaleźć na naszej stronie internetowej, i w warsztacie samochodowym w Garwolinie. Poprawienie wydajności części filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Garwolinie dla samochodów marki Łada jest możliwe, dlatego, że nowa technologia regeneracji zdołała przybyć do Garwolina.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Garwolinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Garwolinie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Garwolinie 320
Mycie katalizatora Łada w Garwolinie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Garwolinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Garwolinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Garwolinie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Garwolinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Garwolinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Garwolinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Garwolinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Garwolinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Garwolin Henryków Tadeusza Kościuszki GRW02N 51.906731/21.605770 Wyszukaj
Garwolin Zarzecze Targowa GRW01A 51.891708/21.616350 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer