Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Korfantów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Korfantowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR staje się standardem w pojazdach osobowych Łada z silnikiem na ropę, jednakże część ta zużywa się, w czym może pomóc czyszczenie filtrów DPF w laboratorium warsztatu pod Korfantowem. Samochody osobowe i ciężarowe znanej firmy Łada szczycą się świetnymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie ograniczenia poziomu produkcji gazów spalinowych. Korfantów należy do ośrodków, jakie mają problem związany, z ilością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynny koncern Łada próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, z wykorzystaniem katalizatorów samochodowych. Oprócz atrakcji turystycznych w Korfantowie odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się płukaniem katalizatorów do samochodów osobowych Łada. Łada to osobowe i ciężarowe diesle, jakie cieszą się uznaniem w całym kraju, ale biedzą się z kwestią z filtrami cząstek stałych. Ażeby uniknąć kłopotów w eksploatacji pojazdu Łada, należy niekiedy czyścić katalizator, usługa jest dostępna w warsztatowym laboratorium pod Korfantowa. Filtry DPF FAP trudnią się pracą w wyjątkowo skomplikowanym środowisku pracy, a konkretnie w rurze wydechowej, co sprawia, że dochodzi do spadku parametrów urządzenia. FAP-y zmontowane są z ceramicznego wkładu, jak również osłony z metalu, z tego też powodu filtry DPF zaczopowują się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, rekomendujemy warsztat w Korfantowie. Tabela z cenami czyszczenia filtrów DPF wymontowanych z Łada dla Korfantowa umieściliśmy w dolnej części strony, można znaleźć w tamtym cenniku, jaka jest cena za usługi czyszczenia DPF. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów samochodowych jak też płukanie DPF dla aut marki Łada, można odszukać w panelu bocznym, jak też w warsztatowym laboratorium w Korfantowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Korfantowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Korfantowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Korfantowie 320
Mycie katalizatora Łada w Korfantowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Korfantowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Korfantowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Korfantowie 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Korfantowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Korfantowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Korfantowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Korfantowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Korfantowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Korfantów Osiedle Korfantego Wyzwolenia KOF01A 50.487652/17.594139 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer