Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Pyrzowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Pyrzowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach Łada z silnikiem napędzanym ropą, jednakże moduł ten psuje się, w czym poradzić może mycie filtrów DPF w pracowni pod Pyrzowicami. Dobranie wykwalifikowanego warsztatu w Pyrzowicach specjalizującego się w autach osobowych Łada może dostarczyć kłopotów, i jest mozolne. Cały szereg samochodów osobowych w Pyrzowicach to pojazdy z silnikiem i-CTDi posiadające zamontowany DPF, który nie może obejść się bez czyszczenia. Korporacji Łada nie udało się zdobycie niezbędnych do spełnienia maksymalnych wyników poziomu emisji gazów wydechowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów FAP. Osiągnięcie maksymalnych wartości ilości emitowanych cząstek stałych, identycznych z normą EURO 4, wymaga funkcjonującego filtra cząstek stałych DPF. Auta znanego koncernu Łada znamionują się bardzo dobrymi metodami w sferze obniżania ilości emitowanych zanieczyszczeń. Filtry cząstek stałych DPF FAP stworzone są z ceramicznego wnętrza, jak również metalowej osłony, co sprawia, że katalizatory samochodowe zaczopowują się i wymagają naprawy, polecamy zatem warsztat z Pyrzowic. Pyrzowice jest jednym z miast, jakie mają problem w związku, z dużym procentem szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znana marka Łada stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą katalizatorów samochodowych. Odnowienie możliwości części wchodzących w skład filtrów DPF/FAP w Pyrzowicach dla samochodów marki Łada jest możliwe, ponieważ regeneracja wodna trafiła do Pyrzowic. Tabela cennika odnawiania elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami pochodzących z Łada dla Pyrzowic można znaleźć w dolnej części strony, nie ma przeszkód, by odszukać na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi naprawy DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Pyrzowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Pyrzowicach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Pyrzowicach 320
Mycie katalizatora Łada w Pyrzowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Pyrzowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Pyrzowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Pyrzowicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Pyrzowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Pyrzowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Pyrzowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pyrzowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Pyrzowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pyrzowice Wolności 90 OZR01B 50.470440/19.073910 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer