Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Wyśmierzyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Wyśmierzycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator zmienia się w standard w autach osobowych Łada z silnikiem napędzanym ropą, ale element ten psuje się, w czym może pomóc czyszczenie filtrów FAP w warsztacie samochodowym pod Wyśmierzycami. Zachowanie górnych osiągów poziomu produkcji spalin, dozwolonych normą emisji spalin EURO 6, domaga się przygotowanego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Diesle marki Łada znamionują się wzorcowymi układami w kwestii redukcji ilości emitowanych spalin. Wyśmierzyce jest jednym z miast, jakie dotyka problem w związku, z dużą zawartością procentową tlenków azotu NOx w przestrzeni powietrznej Wyśmierzyc, czemu znana firma Łada usiłuje, zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Odnalezienie fachowego warsztatu mechaniki w Wyśmierzycach przodującego w autach osobowych Łada może przysporzyć trudności, i jest mozolne. Klasyczną usterką, dotykającą pojazdy wytwórcy Łada, zwłaszcza, kiedy w aucie pracuje silnik diesla, jest zapchany katalizator. DPF-y działają w nieprzeciętnie zanieczyszczonych warunkach pracy, czyli w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje utrata parametrów części. DPF-y zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, a także metalowego korpusu, co sprawia, że filtry DPF FAP wypełniają się i potrzebna jest naprawa, zachwalamy tym samym warsztat z Wyśmierzyc. Z racji tego, że Łada, podobnie jak inne maszyny koniecznie wymaga do poprawnego działania działających filtrów cząstek stałych DPF zalecamy w Wyśmierzycach zadbać o katalizator SCR. Zrewaloryzowanie sprawności elementów filtrów cząstek stałych FAP w Wyśmierzycach dla pojazdów Łada jest ogólnodostępne, bowiem nowa metoda regeneracji zdołała dotrzeć do Wyśmierzyc.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Wyśmierzycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Wyśmierzycach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Wyśmierzycach 320
Mycie katalizatora Łada w Wyśmierzycach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Wyśmierzycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Wyśmierzycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Wyśmierzycach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Wyśmierzycach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Wyśmierzycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Wyśmierzycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer