Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lamborghini, Stopnica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lamborghini w Stopnicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator staje się standardem w samochodach osobowych Lamborghini z silnikiem na olej napędowy, ale część tę dotykają usterki, co może rozwiązać mycie katalizatorów w warsztatowym laboratorium pod Stopnicą. Katalizatory SCR wykonują pracę w nieprzeciętnie skomplikowanym środowisku pracy, a dokładnie w rurze wydechowej, co sprawia, że następuje spadek parametrów podzespołu. Często przyczyną uszkodzenia filtra cząstek stałych, korporacji Lamborghini, zdarza się inne wybrakowanie, na przykład: uszkodzenie sterownika silnika. Stopnica należy do ośrodków, które dotyka problem w związku, z dużą zawartością procentową szkodliwych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Stopnicy, czemu producent Lamborghini stara się, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Słynnemu producentowi Lamborghini nie powiodłoby się wytwarzanie koniecznych do spełnienia wartości emisji zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych. Cały szereg aut w Stopnicy to auta z silnikiem CiTD mające zamontowany katalizator samochodowy, który dopomina się regeneracji. Pojazdy spod skrzydeł Lamborghini szczycą się wyjątkowymi rozwiązaniami w dziedzinie ograniczania zawartości produkowanych cząstek stałych. Odzyskanie wyników emisji gazów wydechowych, dozwolonych przez normę EURO 5, potrzebuje pracującego poprawnie DPF-a. Usługi takie jak czyszczenie DPF albo płukanie katalizatorów dla aut producenta Lamborghini, wyszukać można po prawej stronie, albo w laboratorium w Stopnicy. Przywrócenie kondycji właściwości katalizatorów w Stopnicy dla aut Lamborghini jest ogólnodostępne, bowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem dotarła do Stopnicy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lamborghini w Stopnicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lamborghini w Stopnicy 320
Regeneracja filtra FAP Lamborghini w Stopnicy 320
Mycie katalizatora Lamborghini w Stopnicy 320
Płukanie katalizatora SCR Lamborghini w Stopnicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Lamborghini w Stopnicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lamborghini w Stopnicy 1490
Wycinanie katalizatora Lamborghini, usuwanie katalizatora Lamborghini w Stopnicy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Lamborghini w Stopnicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lamborghini w Stopnicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer