Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Lexus, Poznań

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Lexus w Poznaniu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP staje się standardem w autach Lexus z silnikiem napędzanym ropą, ale moduł ten psuje się, co może rozwiązać płukanie filtrów DPF w pracowni pod Poznaniem. Katalizatory SCR stworzone są ze skomplikowanego wkładu, oraz metalowej osłony, co sprawia, że filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się i potrzebna jest naprawa, polecamy zatem usługi z Poznania. Uzyskanie maksymalnych wartości ilości produkowanych cząstek stałych, identycznych z normą EURO, domaga się sprawnie pracującego filtra cząstek stałych FAP. Firmie Lexus nie powiodłoby się zdobycie niezbędnych do zrealizowania maksymalnych wartości ilości produkowanych cząstek stałych, bez zastosowania filtrów cząstek stałych FAP. Cały szereg pojazdów osobowych w Poznaniu to pojazdy z turbodoładowaniem posiadające filtr FAP, który dopomina się regenerowania. Katalizatory SCR wykonują pracę w wyjątkowo ciężkim środowisku, czyli w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek wyników urządzenia. By uchronić się przed dużą ilością kłopotów w pracy auta Lexus, trzeba co pewien czas wyczyścić filtr FAP, usługa jest świadczona w pracowni pod Poznania. Prócz atrakcji dla turystów pod Poznaniem znaleźć można laboratoria, parające się naprawą DPF FAP do aut Lexus. Z racji tego, że Lexus, tak jak każda inna marka domaga się do poprawnego działania nienaruszonych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też zalecamy w Poznaniu zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr FAP. Odzyskanie wydajności składowych filtrów cząstek stałych FAP w Poznaniu dla samochodów Lexus jest osiągalne, dlatego, że regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem przybyła do Poznania.

Regenerowany filtr marki Lexus, w laboratorium, w Poznaniu.
Lexus - Regeneracja DPF Poznań | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Poznaniu

Zregenerowany katalizator samochodowy marki Lexus, w pracowni regeneracji, w Poznaniu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lexus w Poznaniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lexus w Poznaniu 398
Regeneracja filtra FAP Lexus w Poznaniu 398
Mycie katalizatora Lexus w Poznaniu 398
Płukanie katalizatora SCR Lexus w Poznaniu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Lexus w Poznaniu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lexus w Poznaniu 1490
Wycinanie filtra DPF Lexus, usuwanie filtra DPF Lexus w Poznaniu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Lexus w Poznaniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Lexus w Poznaniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

Modele samochodu Lexus:

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer