Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Iłża

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Iłży

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach Baojun z silnikiem na ropę, jednakowoż urządzenie to zużywa się, z czym pomóc może regeneracja katalizatorów w warsztatowym laboratorium pod Iłżą. Samochody spod znaku Baojun wyróżniają się znakomitymi mechanizmami w temacie zredukowania emisji gazów wydechowych. Prócz rozrywek dla będących przejazdem pod Iłżą odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się płukaniem DPF FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Baojun. Żeby uchronić się przed dużą ilością komplikacji z eksploatacją pojazdu Baojun, wypada niekiedy przepalać filtr cząstek stałych DPF FAP, usługa jest dostępna w laboratorium warsztatu pod Iłży. Katalizatory SCR wykonują pracę w nieprzeciętnie brudnym środowisku pracy, to jest za kolektorem spalin, co wywołuje, że po czasie dochodzi do utraty wyników części. Odnalezienie kompetentnego zakładu mechaniki samochodowej w Iłży wyprofilowanego w autach Baojun może być skomplikowane, oraz jest czasochłonne. Osiągnięcie górnych limitów poziomu produkcji cząstek stałych, dozwolonych przez normę EURO, koniecznie wymaga działającego sprawnie filtra cząstek stałych. Nierzadko sprawcą zapchanego filtra cząstek stałych FAP, z logo Baojun, staje się inny mankament, czego przykładem może być: niewłaściwa praca sterownika silnika. Odzyskiwanie możliwości elementów filtrów cząstek stałych FAP w Iłży dla aut marki Baojun jest dostępne, bo regeneracja metodą wodną zdołała dotrzeć do Iłży. Z racji tego, że Baojun, podobnie jak inne marki koniecznie potrzebuje do nienagannej pracy nienaruszonych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też zalecamy w Iłży zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Iłży

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Iłży 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Iłży 398
Mycie katalizatora Baojun w Iłży 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Iłży 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Iłży 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Iłży 1490
Wycinanie katalizatora SCR Baojun, usuwanie katalizatora SCR Baojun w Iłży 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Baojun w Iłży 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Iłży

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Iłży z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Iłży wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Iłża Na Szosie Krzyżanowskiej Danuty Siedzikówny Inki ILZ01N 51.168442/21.234240 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer