Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Myszków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Myszkowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Myszkowie istnieje możliwość czyszczenia filtrów cząstek stałych FAP/DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Baojun z przyczyny bytności warsztatu samochodowego z Myszkowa. Wyszukanie wykwalifikowanego zakładu w Myszkowie wyprofilowanego w pojazdach osobowych Baojun może dostarczyć problemów, jak również jest żmudne. Filtry FAP stworzone są ze skomplikowanej ceramiki, a także korpusu z metalu, z tego też powodu filtry DPF zapychają się i wymagają czyszczenia, zalecamy zatem usługi z Myszkowa. Główną bolączką, na jaką narażone są samochody osobowe i ciężarowe znanego koncernu Baojun, zwłaszcza, posiadające silnik wysokoprężny diesla, jest zaczopowany filtr FAP. Auta osobowe i ciężarowe ze stajni Baojun chlubią się nieprzeciętnymi układami w temacie ograniczenia zawartości produkowanych gazów wydechowych. Filtry FAP chodzą w nieprzeciętnie zanieczyszczonych warunkach, a więc za kolektorem spalin, w wyniku czego po czasie dochodzi do utraty wyników części. Baojun to pojazdy, które cieszą się sławą na całym świecie, mimo to stykają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Duża część pojazdów w Myszkowie to pojazdy z silnikiem MultiJet wyposażone w filtr FAP, który nie może obejść się bez odnawiania elementów. Lista cen płukania filtrów cząstek stałych FAP/DPF z Baojun dla Myszkowa znajduje się w dolnej części strony, trzeba przeglądnąć w tym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi płukania katalizatorów. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów samochodowych i regeneracja katalizatorów dla pojazdów Baojun, można odszukać w panelu po prawej, i w pracowni warsztatu w Myszkowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Myszkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Myszkowie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Myszkowie 398
Mycie katalizatora Baojun w Myszkowie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Myszkowie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Myszkowie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Myszkowie 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Myszkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Baojun w Myszkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Myszkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer