Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Ostrołęka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Ostrołęce

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Ostrołęce znajduje się opcja odnawiania elementów filtrów DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Baojun z przyczyny bytności warsztatu mechaniki samochodowej z Ostrołęki. Filtry FAP zbudowane są ze skomplikowanego wkładu, jak również metalowego korpusu, przez co DPF-y wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, polecamy zatem pracownię w Ostrołęce. Prócz rozrywek turystycznych w Ostrołęce odszukać można laboratoria warsztatowe, zajmujące się płukaniem katalizatorów SCR do aut Baojun. Ostrołęka należy do centrów, jakie napotykają problem związany, z zawartością tlenków azotu NOx w powietrzu atmosferycznym, czemu koncern Baojun stara się, przeciwdziałać, ze wsparciem reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Mnóstwo pojazdów w Ostrołęce to samochody z turbosprężarką posiadające zamontowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który musi się oddawać do oczyszczania. Aby zabezpieczyć się od problemów z eksploatacją auta Baojun, wypada co pewien czas wyczyścić FAP, możliwość taka istnieje w warsztacie mechaniki samochodowej pod Ostrołęki. FAP-y działają w nadzwyczaj brudnym środowisku, a więc w wydechu, co jest powodem, że po czasie następuje spadek osiągów części. Zachowanie maksymalnych wyników zawartości produkowanych cząstek stałych, identycznych z normą emisji spalin EURO, koniecznie potrzebuje działającego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Dobierz warsztat, który poradzi sobie z Twoim Baojun w Ostrołęce, za pomocą wyszukiwarki po prawej stronie. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów oraz płukanie katalizatorów dla aut marki Baojun, można znaleźć na stronie, oraz w laboratorium warsztatu w Ostrołęce.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Ostrołęce

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Ostrołęce 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Ostrołęce 398
Mycie katalizatora Baojun w Ostrołęce 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Ostrołęce 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Ostrołęce 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Ostrołęce 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Ostrołęce 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Baojun w Ostrołęce 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Ostrołęce

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer