Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Radomsko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Radomsku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Radomsko odznacza się obecnością laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z myciem katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych z logo Baojun. Baojun to samochody osobowe i ciężarowe, które są popularne na całym świecie, lecz stykają się z utrudnieniami z filtrami FAP. Niemało samochodów w Radomsku to auta z turbodoładowaniem posiadające filtr DPF, który musi się oddawać do odnawiania. DPF-y chodzą w nadzwyczaj ciężkich warunkach pracy, a konkretnie w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje utrata wyników urządzenia. Zazwyczaj przyczyną uszkodzenia filtra cząstek stałych, z logo Baojun, bywa inny defekt, możliwą przyczyną jest: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Aby uniknąć problemów podczas prowadzenia auta Baojun, przydaje się niekiedy przedmuchać filtr DPF, jest to dostępne w warsztacie mechaniki samochodowej pod Radomska. Odszukanie wykwalifikowanego warsztatu mechaniki w Radomsku wyprofilowanego w samochodach osobowych Baojun może dostarczyć kłopotów, jak również jest czasochłonne. DPF-y złożone są z ceramicznego wnętrza, a także metalowej osłony, z tego też powodu filtry cząstek stałych zapychają się i potrzebna jest naprawa, rekomendujemy zatem współpracę z Radomskiem. Odnowienie możliwości składowych katalizatorów w Radomsku dla aut producenta Baojun jest łatwe, bo regeneracja hydrotermiczna dotarła do Radomska. Tabela cennika odnawiania katalizatorów od Baojun dla Radomska zamieszczono niżej, da się zweryfikować na tamtej liście, ile trzeba zapłacić za świadczone usługi płukania katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Radomsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Radomsku 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Radomsku 398
Mycie katalizatora Baojun w Radomsku 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Radomsku 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Radomsku 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Radomsku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Baojun, usuwanie filtra cząstek stałych Baojun w Radomsku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Baojun w Radomsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Radomsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer