Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Wschowa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Wschowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Wschowa słynie z warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z oczyszczaniem filtrów i katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych znanej marki Baojun. Odszukanie odpowiedniego warsztatu samochodowego w Wschowie wyprofilowanego w autach Baojun może być trudne, i jest czasochłonne. Pojazdy osobowe i ciężarowe z logo Baojun mogą się poszczycić nieprzeciętnymi aparaturami w kwestii zmniejszenia zawartości emitowanych cząstek stałych. Uzyskanie limitów emisji spalin, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 4, domaga się przygotowanego katalizatora samochodowego. Aby zabezpieczyć się od utrudnień w eksploatacji samochodu Baojun, trzeba okazjonalnie przepalać filtr cząstek stałych DPF FAP, udostępniono taką usługę w laboratorium warsztatu pod Wschowy. Baojun to samochody, jakie są uznane w całym kraju, mimo to biedzą się z kwestią z filtrami DPF. Częstą bolączką, dotykającą pojazdy osobowe i ciężarowe ze stajni Baojun, przede wszystkim, mające silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą FAP. Na ogół podłożem usterki filtra cząstek stałych FAP/DPF, spod znaku Baojun, bywa inne uszkodzenie, jeden z nich to: niewłaściwy stan turbosprężarki. Wykaz cen mycia katalizatorów marki Baojun dla Wschowy ulokowano poniżej, można znaleźć w tej tabeli, koszt za wykonanie czyszczenia FAP. Z racji tego, że Baojun, tak jak każda inna marka wymaga do właściwego działania niezepsutych filtrów cząstek stałych warto nadmienić, by w Wschowie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Wschowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Wschowie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Wschowie 398
Mycie katalizatora Baojun w Wschowie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Wschowie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Wschowie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Wschowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Baojun, usuwanie katalizatora SCR Baojun w Wschowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Baojun w Wschowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Wschowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Wschowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Wschowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wschowa Osiedle Zwycięstwa Stanisława Moniuszki WSC01L 51.802422/16.319521 Wyszukaj
Wschowa Osiedle Jagiellońskie Wolsztyńska WSC01G 51.814919/16.306549 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer