Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Jordanów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Jordanowem

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Jordanowem istnieje szansa regeneracji filtrów cząstek stałych FAP/DPF do samochodów osobowych Hino Motors dzięki pracy laboratorium warsztatu samochodowego z Jordanowa. Cały szereg samochodów osobowych w Jordanowem to samochody z silnikiem TDI posiadające wbudowany filtr DPF FAP, który musi się oddawać do płukania. Hino Motors to pojazdy osobowe i ciężarowe, które są słynne na terenie całej Polski, lecz biedzą się z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Filtry cząstek stałych utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, i metalowej osłony, co sprawia, że katalizatory zapychają się sadzą i wymagają regeneracji, zalecamy firmę pod Jordanowem. Wyszukanie właściwego mechanika w Jordanowem specjalizującego się w samochodach Hino Motors może być nieproste, oraz jest pracochłonne. Jordanów jest jednym z ośrodków, które mają kłopot związany, z dużym procentem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu marka Hino Motors próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem pod Jordanowem odnaleźć można warsztaty, parające się płukaniem FAP do pojazdów osobowych Hino Motors. DPF-y operują w nadzwyczaj ciężkich warunkach pracy, a konkretnie za kolektorem spalin, co wywołuje, że po czasie następuje utrata osiągów podzespołu. Poprawienie kondycji części wchodzących w skład reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Jordanowem dla samochodów producenta Hino Motors jest możliwe, bo regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała trafić do Jordanowa. Świadczone usługi takie jak naprawa katalizatorów SCR i regeneracja katalizatorów SCR dla pojazdów producenta Hino Motors, odnaleźć można po prawej stronie, i w warsztacie samochodowym w Jordanowem.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Jordanowem

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Jordanowem 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Jordanowem 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Jordanowem 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Jordanowem 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Jordanowem 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Jordanowem 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Jordanowem 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Hino Motors w Jordanowem 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Jordanowem

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jordanowem z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Jordanowem wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jordanów Strącze-Mąkacz 3 Maja POP-JOR1 49.649620/19.828180 Wyszukaj
Jordanów Strącze-Mąkacz Rynek JRN275 49.649860/19.828880 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer