Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Myślibórz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Myśliborzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP staje się standardem w autach Hino Motors z silnikiem diesla, jednakże część tę dotykają usterki, z czym pomóc może regeneracja filtrów DPF w laboratorium pod Myśliborzem. Najczęściej w przypadku przyczyną usterki DPF-a, spod skrzydeł Hino Motors, zdarza się inna usterka, na przykład: uszkodzona turbosprężarka. Filtry cząstek stałych DPF FAP funkcjonują w nieprzeciętnie ciężkim środowisku, a dokładnie w układzie wydechowym, w wyniku czego dochodzi do utraty możliwości podzespołu. Ażeby uchronić się przed dużą ilością trudności z pracą pojazdu Hino Motors, potrzeba czasem czyścić filtr DPF, usługa jest dostępna w pracowni warsztatu pod Myśliborza. Zdobycie górnych osiągów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych przez normę EURO 4, wymaga sprawnego katalizatora SCR. Hino Motors to osobówki, jakie cieszą się renomą w całej Europie i nie tylko, mimo to borykają się z problemami z filtrami FAP. Standardową wadą, która dotyka diesle wytwórcy Hino Motors, w większości wypadków, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny, jest zapchany sadzą filtr i katalizator. Osobowe i ciężarowe diesle znanej marki Hino Motors charakteryzują się pierwszorzędnymi możliwościami w temacie spadku emisji gazów spalinowych. Z racji tego, że Hino Motors, zupełnie jak inne samochody koniecznie potrzebuje do nienagannego działania nienaruszonych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też polecamy w Myśliborzu zwrócić uwagę na filtr FAP. Namierz mechanika, który specjalizuje się w Hino Motors w Myśliborzu, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Myśliborzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Myśliborzu 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Myśliborzu 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Myśliborzu 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Myśliborzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Myśliborzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Myśliborzu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Hino Motors, usuwanie katalizatora SCR Hino Motors w Myśliborzu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Hino Motors w Myśliborzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Myśliborzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Myśliborzu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Myśliborzu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Myślibórz Zakęcie Łużycka MLB01A 52.923939/14.878130 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer