Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Jaraczewo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Jaraczewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych zmienia się w standard w autach Holden (HSV) z silnikiem samozapłonowym, lecz moduł ten dotykają usterki, co rozwiązać może czyszczenie filtrów FAP w warsztacie samochodowym pod Jaraczewem. Oprócz rozrywek dla podróżnych pod Jaraczewem znaleźć można zakłady, zajmujące się regeneracją katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych Holden (HSV). Pojazdy znanej marki Holden (HSV) cieszą się nieprzeciętnymi rozwiązaniami w zakresie ograniczenia poziomu produkcji spalin. Filtry cząstek stałych składają się z aktywnego chemicznie wkładu, oraz osłony z metalu, co sprawia, że filtry cząstek stałych wypełniają się sadzą i wymagają naprawy, zalecamy warsztat w Jaraczewie. Holden (HSV) to auta, jakie są popularne na terenie całej Polski, lecz borykają się ze strapieniem z filtrami FAP. By uchronić się od przykrości z użytkowaniem pojazdu Holden (HSV), trzeba czasem wyczyścić filtr FAP, usługa jest dostępna w laboratorium warsztatu pod Jaraczewa. Mnóstwo pojazdów w Jaraczewie to samochody z silnikiem Di-D mające zainstalowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który nie może obejść się bez czyszczenia. Klasyczną usterką, z którą męczą się diesle z logo Holden (HSV), zazwyczaj, mające silnik diesla, jest zapchany sadzą filtr cząstek stałych. Odnajdź swój warsztat, który specjalizuje się w Holden (HSV) w Jaraczewie, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej części strony. Odzyskanie kondycji składowych filtrów DPF/FAP w Jaraczewie dla marki Holden (HSV) jest możliwe, gdyż technologia regeneracji wodnej zawędrowała do Jaraczewa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Jaraczewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Jaraczewie 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Jaraczewie 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Jaraczewie 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Jaraczewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Jaraczewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Jaraczewie 1490
Wycinanie filtra FAP Holden (HSV), usuwanie filtra FAP Holden (HSV) w Jaraczewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Holden (HSV) w Jaraczewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Jaraczewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jaraczewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Jaraczewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jaraczewo Kolejowa JRO01N 51.964920/17.295589 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer