Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Nidzica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Nidzicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Nidzica cieszy się sławą z powodu warsztatowego laboratorium zajmującego się odnawianiem elementów filtrów DPF do aut osobowych i ciężarowych marki Holden (HSV). FAP-y chodzą w wyjątkowo skomplikowanych warunkach, a więc w układzie wydechowym, w wyniku czego dochodzi do spadku możliwości podzespołu. FAP-y utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, a także korpusu z metalu, z tego też powodu FAP-y zapychają się i konieczna jest regeneracja, zalecamy usługi z Nidzicy. Dobranie wykwalifikowanego mechanika samochodowego w Nidzicy specjalizującego się w autach Holden (HSV) może być niełatwe, i jest mozolne. Firmie Holden (HSV) nie powiodło się wytworzenie niezbędnych do spełnienia wartości produkcji spalin, bez montażu filtrów DPF. Sporo aut w Nidzicy to samochody z silnikiem diesla mające zamontowany filtr FAP, który musi się oddawać do odnawiania. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych w Nidzicy zlokalizować można laboratoria, parające się regeneracją DPF FAP do samochodów Holden (HSV). Nidzica jest jednym z miast, jakie mają problem powiązany, z ilością emitowanych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu producent Holden (HSV) dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, z pomocą filtrów DPF. Odtworzenie możliwości elementów katalizatorów w Nidzicy dla samochodów marki Holden (HSV) jest bezproblemowe, bowiem regeneracja wodno-chemiczna dotarła do Nidzicy. Ze względu fakt, że Holden (HSV), podobnie jak inne maszyny wymaga do właściwego funkcjonowania niezepsutych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami zalecamy w Nidzicy wziąć pod lupę filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Nidzicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Nidzicy 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Nidzicy 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Nidzicy 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Nidzicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Nidzicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Nidzicy 1490
Wycinanie katalizatora SCR Holden (HSV), usuwanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Nidzicy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Nidzicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Nidzicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nidzicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Holden (HSV)

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Holden (HSV) w Nidzicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nidzica Stefana Żeromskiego NID01A 53.357590/20.428930 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer