Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Holden (HSV), Suraż

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Holden (HSV) w Surażu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Suraż wyróżnia się z powodu warsztatu samochodowego trudniącego się naprawą katalizatorów SCR do samochodów znanego koncernu Holden (HSV). Osiągnięcie wartości emisji zanieczyszczeń, zgodnych z emisji spalin, wymaga działającego katalizatora samochodowego. FAP-y operują w nieprzeciętnie ciężkich warunkach pracy, a dokładnie za kolektorem spalin, przez co po czasie dochodzi do utraty wyników podzespołu. Oprócz niespodzianek dla podróżnych pod Surażem znaleźć można warsztaty samochodowe, parające się czyszczeniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych Holden (HSV). Zazwyczaj wadą, z jaką zmagają się samochody znanego koncernu Holden (HSV), zazwyczaj, wyposażone w silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator samochodowy. Holden (HSV) to diesle, jakie są popularne w całym kraju, niemniej jednak biedzą się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Filtry DPF FAP stworzone są z ceramicznego wnętrza, a także metalowej osłony, co wywołuje, że filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się i potrzebują regeneracji, polecamy zatem pracownię w Surażu. Słynnej korporacji Holden (HSV) niemożliwe byłoby wytworzenie potrzebnych do spełnienia pułapów emisji gazów spalinowych, bez zastosowania filtrów DPF. Odzyskiwanie skuteczności składowych filtrów FAP w Surażu dla samochodów producenta Holden (HSV) jest dostępne, bowiem technologia regeneracji wodnej zdołała dotrzeć do Suraża. Ponieważ Holden (HSV), równorzędnie jak inne marki koniecznie wymaga do poprawnego działania działających filtrów DPF polecamy, żeby w Surażu zadbać o filtr FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Holden (HSV) w Surażu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Holden (HSV) w Surażu 320
Regeneracja filtra FAP Holden (HSV) w Surażu 320
Mycie katalizatora Holden (HSV) w Surażu 320
Płukanie katalizatora SCR Holden (HSV) w Surażu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Holden (HSV) w Surażu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Holden (HSV) w Surażu 1490
Wycinanie filtra DPF Holden (HSV), usuwanie filtra DPF Holden (HSV) w Surażu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Holden (HSV) w Surażu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Holden (HSV) w Surażu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer