Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Lewin Brzeski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Lewinie Brzeskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Lewin Brzeski słynie z warsztatu zajmującego się myciem filtrów DPF do samochodów osobowych ze stajni Infiniti. Zazwyczaj źródłem zatkanego filtra DPF, znanego koncernu Infiniti, bywa inny defekt, jeden z nich to: uszkodzony zawór EGR. Oprócz atrakcji dla podróżnych w Lewinie Brzeskim odszukać można warsztaty samochodowe, trudniące się regeneracją filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych Infiniti. Dobór fachowego mechanika w Lewinie Brzeskim przodującego w samochodach Infiniti może dostarczyć kłopotów, jak również jest żmudne. Lewin Brzeski należy do miast, jakie mają problem mający związek, z dużą zawartością procentową produkowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu, czemu marka Infiniti dąży aby, przeciwdziałać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych DPF. Filtry DPF FAP pracują w niewiarygodnie ciężkich warunkach pracy, a mianowicie w samochodowym wydechu, przez co po czasie następuje utrata parametrów części. Aby uchronić się przed dużą ilością trudności z eksploatacją diesla Infiniti, przydaje się co pewien czas przepalać katalizator SCR, usługa jest dostępna w warsztacie mechaniki samochodowej pod Lewina Brzeskiego. Stajni Infiniti nie powiodłoby się generowanie koniecznych wyników poziomu emisji cząstek stałych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych FAP. Dlatego że Infiniti, zupełnie jak każda inna marka wymaga do właściwego działania niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też warto wspomnieć, by w Lewinie Brzeskim przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr DPF. Odzyskanie wydolności właściwości katalizatorów samochodowych w Lewinie Brzeskim dla samochodów producenta Infiniti jest ogólnodostępne, gdyż nowa technologia regeneracji zdołała przybyć do Lewina Brzeskiego.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Lewinie Brzeskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Lewinie Brzeskim 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Lewinie Brzeskim 320
Mycie katalizatora Infiniti w Lewinie Brzeskim 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Lewinie Brzeskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Lewinie Brzeskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Lewinie Brzeskim 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Lewinie Brzeskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Lewinie Brzeskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Lewinie Brzeskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lewinie Brzeskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Lewinie Brzeskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lewin Brzeski Wróblin Karola Świerczewskiego LBR01G 50.749001/17.617260 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer