Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Lubawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Lubawie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF staje się standardem w pojazdach Infiniti z silnikiem napędzanym ropą, pomimo że element ten dotykają usterki, czemu podołać może czyszczenie DPF w warsztacie samochodowym pod Lubawą. Infiniti to samochody, jakie cieszą się sławą na terenie całej Polski, jednakże stykają się z utrudnieniami z filtrami DPF. Znalezienie wykwalifikowanego zakładu mechaniki w Lubawie celującego w pojazdach osobowych Infiniti może być nieproste, i jest mozolne. Nierzadko usterką, z jaką zmagają się osobowe i ciężarowe diesle ze stajni Infiniti, głównie, gdy w konstrukcji jest silnik samozapłonowy, jest zaczopowany filtr i katalizator. Na ogół powodem zapchanego filtra cząstek stałych DPF, wytwórcy Infiniti, jest inny defekt, za przykład może posłużyć: uszkodzony układ zasilania silnika. Lubawa należy do miast, które mają kłopot w związku, z dużą zawartością wyemitowanych cząstek stałych w atmosferze miasta, czemu słynny producent Infiniti usiłuje, przeciwdziałać, korzystając z filtrów FAP. Słynnej korporacji Infiniti nie powiodłoby się zachowanie wymaganych do zrealizowania wartości ilości emitowanych spalin, bez zastosowania filtrów DPF/FAP. Filtry cząstek stałych operują w wyjątkowo brudnym środowisku pracy, to jest w samochodowym wydechu, przez co po czasie następuje spadek osiągów części. Cennik usług płukania katalizatorów samochodowych od Infiniti dla Lubawy ulokowano w dolnej części strony, istnieje możliwość by przeglądnąć w tej tabeli, ile trzeba zapłacić za świadczone usługi płukania DPF. Namierz swój warsztat, którego specjalnością jest Infiniti w Lubawie, przy użyciu wyszukiwarki po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Lubawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Lubawie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Lubawie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Lubawie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Lubawie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Lubawie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Lubawie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Lubawie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Lubawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Lubawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lubawie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Lubawie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lubawa Glinki Mikołaja Kopernika LBW153 53.506680/19.751030 Wyszukaj
Lubawa Glinki Wyzwolenia LBW01N 53.502201/19.738819 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer