Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Zakroczym

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Zakroczymiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP robi się standardem w autach Infiniti z silnikiem napędzanym dieslem, jednakże urządzenie to zużywa się, w czym może pomóc mycie filtrów FAP w warsztacie pod Zakroczymem. Osiągnięcie maksymalnych wyników ilości emitowanych gazów wydechowych, dozwolonych przez EURO 4, koniecznie potrzebuje przygotowanego filtra DPF/FAP. Oprócz atrakcji dla wizytujących pod Zakroczymem odszukać można laboratoria warsztatowe, zajmujące się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych Infiniti. Katalizatory SCR trudnią się pracą w bardzo obciążonych warunkach , a więc w układzie wydechowym, przez co po czasie następuje spadek parametrów podzespołu. Cały szereg samochodów w Zakroczymiu to auta z silnikiem TDCI mające wbudowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który musi się oddawać do czyszczenia. Infiniti to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie są popularne na terenie całego świata, lecz biedzą się z kwestią z katalizatorami SCR. By zabezpieczyć się od trudności podczas prowadzenia pojazdu Infiniti, trzeba czasem przepalać filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to możliwe w warsztacie pod Zakroczymia. Zakroczym jest jednym z ośrodków, jakie napotykają problem związany, z dużą zawartością procentową smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu atmosferycznym, czemu znany koncern Infiniti dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych FAP. Wykonywanie usług takich jak naprawa FAP czy regeneracja DPF FAP dla samochodów marki Infiniti, odnaleźć można na stronie, czy w warsztacie w Zakroczymiu. Ponieważ Infiniti, podobnie jak każda inna marka koniecznie potrzebuje do nienagannego działania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też polecamy w Zakroczymiu zwrócić uwagę na filtr cząstek stałych DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Zakroczymiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Zakroczymiu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Zakroczymiu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Zakroczymiu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Zakroczymiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Zakroczymiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Zakroczymiu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Zakroczymiu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Zakroczymiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Zakroczymiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zakroczymiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Zakroczymiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zakroczym Duchowizna Ojca Honorata Koźmińskiego ZKM01G 52.432758/20.609461 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer