Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Isuzu, Trójmiasto

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Isuzu w Trójmieście

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR staje się standardem w pojazdach osobowych Isuzu z silnikiem na ropę, pomimo że element ten psuje się, ale może w tym pomóc czyszczenie FAP w pracowni warsztatu pod Trójmiastem. Duża część pojazdów w Trójmieście to samochody z silnikiem JTDM posiadające wbudowany FAP, który nie może obejść się bez naprawy. DPF-y złożone są ze skomplikowanego wkładu, jak również metalowej osłony, z tego też powodu filtry DPF FAP zapychają się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, rekomendujemy zatem pracownię w Trójmieście. Słynnej firmie Isuzu niemożliwe byłoby zdobycie niezbędnych do spełnienia górnych limitów ilości produkowanych cząstek stałych, bez montowania filtrów FAP. Najczęściej powodem zdławionego filtra DPF/FAP, wytwórcy Isuzu, zdarza się inne uszkodzenie, możliwą przyczyną jest: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Katalizatory SCR chodzą w nieprzeciętnie obciążonym środowisku pracy, a konkretnie w samochodowym wydechu, w wyniku czego następuje spadek właściwości podzespołu. Oprócz rozrywek dla będących przejazdem w Trójmieście zlokalizować można warsztaty samochodowe, zajmujące się płukaniem DPF do pojazdów osobowych Isuzu. Isuzu to osobówki, które cieszą się sławą na terenie całego świata, lecz stykają się z trudnościami z filtrami FAP. Cennik usług odnawiania elementów katalizatorów samochodowych marki Isuzu dla Trójmiasta zamieszczono poniżej, trzeba odszukać w tej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie regeneracji katalizatorów SCR. Świadczone usługi takie jak czyszczenie filtrów cząstek stałych czy płukanie DPF FAP dla pojazdów Isuzu, można odszukać w panelu po prawej, czy w warsztatowym laboratorium w Trójmieście.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu w Trójmieście

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu w Trójmieście 320
Regeneracja filtra FAP Isuzu w Trójmieście 320
Mycie katalizatora Isuzu w Trójmieście 320
Płukanie katalizatora SCR Isuzu w Trójmieście 320
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu w Trójmieście 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu w Trójmieście 1490
Wycinanie filtra FAP Isuzu, usuwanie filtra FAP Isuzu w Trójmieście 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Isuzu w Trójmieście 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Isuzu w Trójmieście

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer