Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Łasin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Łasinowi

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Łasinowi jest możliwość odnawiania filtrów cząstek stałych FAP/DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Koenigsegg z racji obecności warsztatu samochodowego z Łasina. Sporo samochodów osobowych w Łasinowi to pojazdy z silnikiem CTDi mające wbudowany filtr DPF FAP, który musi się oddawać do regeneracji. Łasin jest jednym z ośrodków, które dotyka problem w związku, z zawartością produkowanych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu znana firma Koenigsegg dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych. Częstą usterką, z jaką biedzą się osobówki korporacji Koenigsegg, zwłaszcza, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny, jest zaczopowany filtr cząstek stałych. Samochody osobowe i ciężarowe z symbolem Koenigsegg charakteryzują się nadzwyczajnymi aparaturami w sferze spadku zawartości produkowanych spalin. Dobór odpowiedniego mechanika samochodowego w Łasinowi specjalizującego się w pojazdach Koenigsegg może przysporzyć problemów, i jest długotrwałe. Filtry DPF wykonują pracę w niewiarygodnie trudnym środowisku pracy, a więc w układzie redukcji emisji spalin, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty osiągów urządzenia. By zabezpieczyć się od przykrości przy prowadzeniu pojazdu Koenigsegg, wypada okazjonalnie przepłukać FAP, jest to dostępne w laboratorium warsztatu pod Łasina. Z racji tego, że Koenigsegg, niczym inne maszyny koniecznie wymaga do sprawnego funkcjonowania niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP zalecamy, żeby w Łasinowi zwrócić uwagę na DPF. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów albo regeneracja DPF FAP dla samochodów marki Koenigsegg, zlokalizować można w panelu bocznym, albo w warsztatowym laboratorium w Łasinowi.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Łasinowi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Łasinowi 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Łasinowi 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Łasinowi 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Łasinowi 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Łasinowi 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Łasinowi 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Łasinowi 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Łasinowi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Łasinowi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Łasinowi z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Łasinowi wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łasin Odrodzenia Polski LSN01N 53.517811/19.087790 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer