Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Urzędów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Urzędowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Urzędowie pojawiła się sposobność odnawiania filtrów cząstek stałych do aut Koenigsegg z powodu bytności laboratorium warsztatu samochodowego z Urzędowa. Producentowi Koenigsegg nie powiodłoby się osiągnięcie spodziewanych wyników ilości produkowanych gazów spalinowych, bez zastosowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Standardowo przyczyną uszkodzenia filtra cząstek stałych FAP, firmy Koenigsegg, trafia się inne niedociągnięcie, dla przykładu: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Odnalezienie wykwalifikowanego zakładu w Urzędowie specjalizującego się w samochodach Koenigsegg może dostarczyć problemów, a także jest mozolne. Mnóstwo samochodów osobowych w Urzędowie to pojazdy z silnikiem CDTi posiadający zainstalowany filtr DPF, który potrzebuje regenerowania. Diesle spod znaku Koenigsegg cechują się nieprzeciętnymi aparaturami w zakresie ograniczania poziomu produkcji zanieczyszczeń. Oprócz niespodzianek dla będących przejazdem pod Urzędowem znaleźć można laboratoria warsztatowe, zajmujące się czyszczeniem FAP do samochodów osobowych Koenigsegg. Odzyskanie maksymalnych limitów emisji spalin, zgodnych z EURO 4, wymaga pracującego poprawnie filtra cząstek stałych DPF. Wyszukaj mechanika, który naprawia samochody marki Koenigsegg w Urzędowie, dzięki naszej wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie. Z racji tego, że Koenigsegg, podobnie jak inne pojazdy wymaga do nienagannego działania nienaruszonych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami zalecamy, żeby w Urzędowie zadbać o filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Urzędowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Urzędowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Urzędowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Urzędowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Urzędowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Urzędowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Urzędowie 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Urzędowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Urzędowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Urzędowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer