Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Tyszowce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Tyszowcach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator staje się standardem w autach Łada z silnikiem diesla, jednak urządzenie to psuje się, z czym pomóc może czyszczenie FAP u mechanika pod Tyszowcami. Żeby zabezpieczyć się od przykrości podczas prowadzenia pojazdu Łada, trzeba czasem przepłukać katalizator SCR, usługa jest świadczona w pracowni pod Tyszowiec. Zazwyczaj bolączką, z którą borykają się pojazdy znanego koncernu Łada, przede wszystkim, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest zabrudzony katalizator SCR. Samochody z symbolem Łada charakteryzują się wybitnymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie ograniczania emisji gazów wydechowych. Odnalezienie profesjonalnego zakładu w Tyszowcach specjalizującego się w autach Łada może być niełatwe, jak również jest pracochłonne. Oprócz atrakcji dla turystów pod Tyszowcami zlokalizować można zakłady, trudniące się płukaniem katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych Łada. Filtry DPF zbudowane są ze skomplikowanego wkładu, i metalowej osłony, co sprawia, że katalizatory SCR wypełniają się i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy zatem współpracę z Tyszowcami. Sporo pojazdów osobowych w Tyszowcach to samochody z silnikiem diesla posiadający zainstalowany FAP, który wymaga regenerowania. Przywrócenie kondycji części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Tyszowcach dla samochodów Łada jest osiągalne, bowiem regeneracja hydrotermiczna zdołała trafić do Tyszowiec. Tabela z cennikiem mycia filtrów DPF/FAP dla Łada dla Tyszowiec można znaleźć niżej, trzeba znaleźć na tamtej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi czyszczenia DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Tyszowcach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Tyszowcach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Tyszowcach 320
Mycie katalizatora Łada w Tyszowcach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Tyszowcach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Tyszowcach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Tyszowcach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Tyszowcach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Tyszowcach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Tyszowcach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer