Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Mitsubishi, Jelcz-Laskowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Mitsubishi w Jelczu-Laskowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Jelczu-Laskowicach wystąpiła opcja mycia filtrów cząstek stałych FAP/DPF do pojazdów osobowych Mitsubishi z racji funkcjonowania warsztatu mechaniki samochodowej z Jelcza-Laskowic. Odszukanie specjalistycznego mechanika w Jelczu-Laskowicach specjalizującego się w samochodach osobowych Mitsubishi może przysporzyć problemów, a także jest czasochłonne. Pojazdy znanej firmy Mitsubishi szczycą się pierwszorzędnymi rozwiązaniami w sprawie ograniczania ilości emitowanych gazów wydechowych. Jelcz-Laskowice jest jednym z miast, jakie dotyka problem powiązany, z ilością produkowanych przez auta zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Jelcza-Laskowic, czemu znana marka Mitsubishi próbuje, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Oprócz atrakcji dla wizytujących pod Jelczem-Laskowicami odszukać można warsztaty samochodowe, parające się regeneracją FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Mitsubishi. Cały szereg samochodów osobowych w Jelczu-Laskowicach to auta z silnikiem JTDM posiadające zamontowany DPF, który dopomina się czyszczenia. Żeby uchronić się od przykrości w pracy auta Mitsubishi, trzeba co jakiś czas przeczyścić katalizator SCR, usługa jest świadczona w pracowni pod Jelcza-Laskowic. Filtry cząstek stałych zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, jak również korpusu z metalu, przez co filtry cząstek stałych wypełniają się sadzą i potrzebują regeneracji, zalecamy zatem współpracę z Jelczem-Laskowicami. Dobierz swój warsztat samochodowy, który zajmuje się Mitsubishi w Jelczu-Laskowicach, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej części strony. Dlatego że Mitsubishi, zupełnie jak inne marki domaga się do poprawnego działania nieuszkodzonych katalizatorów samochodowych warto nadmienić, by w Jelczu-Laskowicach przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Mitsubishi w Jelczu-Laskowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Mitsubishi w Jelczu-Laskowicach 320
Regeneracja filtra FAP Mitsubishi w Jelczu-Laskowicach 320
Mycie katalizatora Mitsubishi w Jelczu-Laskowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Mitsubishi w Jelczu-Laskowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Mitsubishi w Jelczu-Laskowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Mitsubishi w Jelczu-Laskowicach 1490
Wycinanie filtra DPF Mitsubishi, usuwanie filtra DPF Mitsubishi w Jelczu-Laskowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Mitsubishi w Jelczu-Laskowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Mitsubishi w Jelczu-Laskowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Jelczu-Laskowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Mitsubishi

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Mitsubishi w Jelczu-Laskowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Jelcz-Laskowice Osiedle Metalowców Chabrowa JLS01A 51.035679/17.340260 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer