Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Tyczyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Tyczynie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Tyczyn słynne jest z powodu warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się płukaniem filtrów i katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych znanej firmy Baojun. Osiągnięcie osiągów produkcji spalin, zgodnych z normą EURO 6, wymaga sprawnego filtra cząstek stałych FAP. Odszukanie adekwatnego zakładu mechaniki samochodowej w Tyczynie przodującego w samochodach osobowych Baojun może dostarczyć problemów, jak również jest żmudne. By uchronić się od trudności w użytkowaniu diesla Baojun, przydaje się czasami przedmuchać katalizator SCR, jest to udostępnione w warsztacie pod Tyczyna. Cały szereg pojazdów osobowych w Tyczynie to pojazdy z silnikiem i-CTDi mające zainstalowany filtr DPF, który wymaga odnawiania. Filtry cząstek stałych wykonują pracę w bardzo trudnym środowisku, a więc w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek właściwości urządzenia. Baojun to samochody, które są popularne na terenie całego świata, ale walczą z kwestią z filtrami FAP. Katalizatory SCR zbudowane są ze skomplikowanego wkładu, a także korpusu z metalu, z tego też powodu filtry cząstek stałych wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, polecamy usługi z Tyczyna. Wykonywanie usług takich jak naprawa DPF czy płukanie katalizatorów dla marki Baojun, odnaleźć można w panelu po prawej, czy w warsztacie mechaniki samochodowej w Tyczynie. Odzyskanie kondycji elementów filtrów DPF/FAP w Tyczynie dla aut marki Baojun jest możliwe, dlatego, że nowa metoda regeneracji zdołała dotrzeć do Tyczyna.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Tyczynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Tyczynie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Tyczynie 398
Mycie katalizatora Baojun w Tyczynie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Tyczynie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Tyczynie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Tyczynie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Baojun, usuwanie filtra cząstek stałych Baojun w Tyczynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Baojun w Tyczynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Tyczynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer