Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Zduny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Zdunach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Zduny wyróżnia się z powodu warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z czyszczeniem filtrów do aut osobowych znanej marki Baojun. FAP-y złożone są z ceramicznego wnętrza, jak również osłony z metalu, co sprawia, że filtry DPF FAP zapychają się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, rekomendujemy warsztat z Zdunów. Zachowanie maksymalnych wartości poziomu produkcji cząstek stałych, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO, koniecznie wymaga pracującego poprawnie filtra cząstek stałych FAP. Auta osobowe i ciężarowe firmy Baojun chlubią się wyjątkowymi sposobami w zagadnieniu spadku emisji gazów wydechowych. Nagminnie sprawcą przytkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, znanej firmy Baojun, staje się inny problem, doskonałym przykładem jest: zepsuty wtryskiwacz. Ażeby unikać przykrości w eksploatacji samochodu Baojun, trzeba czasem wyczyścić DPF, usługa jest świadczona w laboratorium pod Zdunów. Baojun to diesle, które cieszą się renomą na terenie całego kraju, niemniej jednak stykają się z bolączkami z filtrami DPF. Filtry FAP działają w niezwykle obciążonym środowisku, a konkretnie w układzie wydechowym, co jest powodem, że dochodzi do spadku wyników części. Tabela cennika regenerowania filtrów cząstek stałych DPF z Baojun dla Zdunów ulokowaliśmy niżej, można odszukać tam, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi płukania FAP. Ze względu fakt, że Baojun, niczym inne marki koniecznie wymaga do nienagannego działania działających filtrów cząstek stałych FAP dlatego też polecamy w Zdunach zadbać o FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Zdunach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Zdunach 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Zdunach 398
Mycie katalizatora Baojun w Zdunach 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Zdunach 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Zdunach 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Zdunach 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Zdunach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Baojun w Zdunach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Zdunach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer