Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Hino Motors, Pasym

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Hino Motors w Pasymiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach osobowych Hino Motors z silnikiem samozapłonowym, aczkolwiek komponent ten dotykają usterki, czemu podołać może naprawa filtrów DPF w warsztacie samochodowym pod Pasymiem. Duża część pojazdów osobowych w Pasymiu to auta z silnikiem TDI posiadający zainstalowany FAP, który wymaga mycia. Prócz niespodzianek dla podróżnych w Pasymiu zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się płukaniem FAP do samochodów Hino Motors. Zwykle podłożem usterki filtra FAP, ze stajni Hino Motors, zdarza się inne wybrakowanie, jedną z możliwości jest: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Dobranie profesjonalnego zakładu mechaniki samochodowej w Pasymiu wyspecjalizowanego w samochodach Hino Motors może być skomplikowane, a także jest pracochłonne. Filtry cząstek stałych pracują w bardzo brudnych warunkach pracy, to jest w wydechu, co jest przyczyną tego, że następuje utrata parametrów urządzenia. Żeby uchronić się przed dużą ilością kłopotów w użytkowaniu auta Hino Motors, potrzeba co jakiś czas przepalać filtr FAP, udostępniono taką usługę u mechanika pod Pasymia. Zdobycie limitów zawartości produkowanych gazów spalinowych, poprawnych dla normy emisji spalin EURO, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra DPF. Namierz swój zakład mechaniki, który zajmuje się Hino Motors w Pasymiu, dzięki naszej wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie. Lista cennika regenerowania katalizatorów samochodowych z Hino Motors dla Pasymia umieściliśmy na dole, powinno być można przeglądnąć w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie regeneracji DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hino Motors w Pasymiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Hino Motors w Pasymiu 320
Regeneracja filtra FAP Hino Motors w Pasymiu 320
Mycie katalizatora Hino Motors w Pasymiu 320
Płukanie katalizatora SCR Hino Motors w Pasymiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Hino Motors w Pasymiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Hino Motors w Pasymiu 1490
Wycinanie katalizatora Hino Motors, usuwanie katalizatora Hino Motors w Pasymiu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Hino Motors w Pasymiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Hino Motors w Pasymiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pasymiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Hino Motors

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Hino Motors w Pasymiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pasym Kiepunki Warszawska PAY01N 53.650360/20.792299 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer